Дуейну Джонсону довелося скасувати своє весілля

Чому Джонсон скасував весілля?

Церемонія одруження Дуейна “Скелі” Джонсона і його подруги Лорін Хашьян була запланована на квітень 2018 року. Тоді ж повинна була відбутися прем’єра бойовика “Рэмпейдж” в кінотеатрі “Планета Кіно”, в якому актор зіграв головну роль. Тим не менш, Джонсон несподівано для всіх заявив, що плани на рахунок весілля скасовуються.

Дуейну Джонсону довелося скасувати своє весілля

Фанати в сум’ятті: невже закохані розлучилися? Але причина виявилася радісною: майбутня місіс Джонсон дізналася, що вагітна! З-за цього пара прийняла рішення перенести церемонію на невизначений термін. Актор запевнив, що свято обов’язково відбудеться – просто трохи пізніше.

“Лорін не хоче вибирати весільну сукню за тим принципом, щоб просто в нього поміститься. Вона повинна бути бездоганною на своєму святі!”, – прокоментував ситуацію Джонсон.

Нагадаємо, за 10 років спільного життя у Дуейна Джонсона і Лорен Хашьян вже народилася одна дитина – 2-річна дочка по імені Жасмин. Крім того, актор є батьком 16-річної Сімони, яка є дитиною від першого шлюбу з Дені Гарсія.

Одкровення “Скелі”

Щасливий актор не приховує подробиць їх з Лорен Хашьян сімейного життя. Так, актор вже встиг опублікувати відвертий пост в соціальних мережах, розповівши про те, що пара чекає ще одну дочку.

“У нас є чудова новина – це буде дівчинка! Наша молодшенька Джаз чекає не дочекається, коли зможе стати старшою і виховувати дитину. Вона так любить бути босом – хоча б для кого-то!”.

Дуейну Джонсону довелося скасувати своє весілля

Джонсон поділився з журналістами тим, що дуже хотів, щоб у них була ще одна дочка:

“Я в захваті від того, що в нашому будинку з’явиться ще одна жінка! Ура! Мені дуже подобається бути єдиним чоловіком в сім’ї і залишатися оточеним цими дбайливими красунями. Не хотів би нічого в цьому міняти”, – зізнався актор.

Тим не менш, Джонсон не приховує того факту, що вагітність його коханої Хашьян була незапланованою.

“Чесно кажучи, для нас обох це стало сюрпризом, хоча й дуже радісними. Просто ми навіть не намагалися працювати в цьому напрямку, а тут Лорен підносить мені таку новину… Можливо, мені було досить просто пристрасно подивитися на неї”, – пожартував актор.

Подруга актора підтримала його жарт, додавши, що йому було “досить підняти одну брову”. Пара поки не будує планів щодо нової дати весілля, але припускає, що церемонія відбудеться в наступному році.

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Джессіка Сімпсон вагітна третьою дитиною - ЗМІ
Джессіка Сімпсон вагітна третьою дитиною – ЗМІ

ЗМІ запідозрили Джесіку Сімпсон третьої вагітності. Преса підловила співачку і актрису з помітно кругленьким животиком. Західні ЗМІ впевнені — 37-річна...

Закрыть