Дванадцятим учасником олімпійського турніру стала Мексика

Спорт

Завершився останній відбірковий турнір на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро

У Мехіко відбулися ігри заключного туру інтерконтинентального турніру, в якому брали участь чотири збірні. Для того, щоб завоювати єдину путівку до Бразилії, господарям поля треба було набрати у зустрічі з Тунісом хоча б одне очко.

Першу партію виграли мексиканські волейболісти 25:23. Однак потім їх суперники не тільки зрівняли рахунок, а й вийшли вперед, причому гравці Тунісу двічі домоглися успіху з тим же результатом 25:23. Як виявилося, вирішальною для Мексики стала четверта партія, у якій вони виявилися сильнішими 25:19 і, таким чином, забезпечили собі перше місце.

І хоча п’ятий сет у впертій боротьбі виграв Туніс 20:18, більше раділи після матчу мексиканські волейболісти та їх вболівальники, так як саме вони стали дванадцятим учасником олімпійського турніру в Бразилії в серпні нинішнього року.