Дуейн Джонсон порівняв Тора з австралійської продажною жінкою

Дуейн Джонсон у свій властивою йому артистичною і саркастичною манері привітав свого австралійського колегу Кріса Хемсворта з днем народження. Джонсон виконав а капела пісню власного твору на мотив “Happy Birthday” Відеоролик з привітанням опублікований на офіційному каналі актора в Instagram.

“Ти кращий Кріс, і це факт, правда, відразу за Евансом, Пайном і Прэттом”, – проспівав Джонсон, додавши при цьому, що іменинник є свого роду аналогом австралійської жінки легкої поведінки.

Окремого привітання Хемсворт удостоївся і від свого колеги по кінематографічної всесвіту Marvel Джоша Броліна, який зіграв роль Таноса.

Нагадаємо, що в 2018 році глядачі могли бачити Кріса Хемсворта в ролі Тора в картині “Месники 3: Війна нескінченності”, яка стала найкасовішим кінопроектом року, зібравши в світовому прокаті більше двох мільярдів доларів.

Найімовірніше, персонаж Хемсворта з’явиться і в четвертій частині, реліз якої запланований на травень 2019 року. Хемсворт також зніметься в новому фільмі про Людей у чорному.

Публікація від therock (@therock) 11 Серп 2018 в 6:27 PDT

Публікація від Josh Brolin (@joshbrolin) 11 Серп 2018 в 2:57 PDT

Источник

Залишити коментар