Дуейн Джонсон переконав тюленя визнати його найсексуальнішим

Популярний голлівудський актор Дуейн Джонсон знайшов ще одного несподіваного шанувальника його творчості – тюленя по кличці Кеті, що мешкає в океанаріумі Джорджії, який є одним з найбільших у світі.

На своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Instagram Джонсон опублікував відеоролик,що відобразив його спілкування з морським ссавцям, процес якого останнім погодилася визнати його найсексуальнішим і розкритикувати одвічного “противника” Джонсона і колегу по цеху Кевіна Харта.

“Зустрічайте мою нову подружку – Кеті. Вона мене любить і вважає найсексуальнішим”, – написав актор у коментарях до відеоролика. Нагадаємо, що раніше схоже визнання акторові вдалося досягти й у новонародженої дочки, яку він також продемонстрував в Instagram.

На момент написання даної замітки Дуейн Джонсон приступив до роботи на знімальному майданчику пригодницького фільму “Круїз по джунглях”, який фінансує студія Walt Disney. За його власним визнанням, цей контракт став найбільшим в його житті.

Дуейн Джонсон один з найбільш високооплачуваних акторів сучасного Голлівуду.

Публікація від therock (@therock) 6 Сер 2018 в 6:03 PDT

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.