Єгор Крід не розлучається з новою дівчиною навіть під час тренування

Після закінчення «Холостяка» Єгор Крід дав зрозуміти, що не збирається будувати любов з переможцем телепроекту Дариною Клюкиной. Не так давно стало ясно, що серце музиканта зайняте іншою дівчиною — моделлю на ім’я Анна. Артист і гастролює з новою коханою, і займається з нею в спортзалі.

    Єгор Крід намагається ні на хвилину не розлучатися з новою коханою Анною

У червні цього року завершився шостий сезон шоу «Холостяк». Єгор Крід зупинив свій вибір на Дарині Клюкиной, але зустрічатися з нею в підсумку не став. Буквально через пару місяців після фіналу проекту користувачі Мережі вирахували, з ким же насправді будує відносини 24-річний артист. Обраницею Єгора виявилася модель на ім’я Анна.

Крід поки не афішує стосунки з дівчиною. Однак сама Ганна час від часу розміщує в instagram-історіях кадри і відеоролики, в яких натякає на відносини з відомим артистом.

Ще в серпні Ганна зізнавалася, що познайомилася з Єгором завдяки його сестрі Поліні. Тепер же модель поділилася спільним кадром, зробленим під час тренування. Дівчина закрила обличчя бойфренда стікером, але шанувальники Кріда миттєво впізнали його. Зробити це було не так вже й складно: у той же день він поділився instagram-історією, знятої в спортзалі. Крім того, на ньому був такий же аутфит, як на знімку Анни.

Источник

  1. Вот ничего особенного – не цепляет. Обычная девушка, гоняющая за модой. Вместе детей точно не крестить им, а так для антуража и выгула в свет, чтоб как у всех было.

  2. Вот зачем снимают этот холостяк там ведь никто ни на ком не женится?

Залишити коментар