Експерт аналізує, чому Ольга попрощалася з перспективним учасником шоу «Заміж за Бузову», а інший пішов сам, забравши гроші

30 вересня в ефірі ТНТ була показана шоста серія шоу «Заміж за Бузову», повна сумних подій. Спеціально для Woman.ru психолог прокоментував рішення Ольги Бузової щодо героїв проекту і вчинок Євгена Назарова, який не захотів далі чекати побачення з телеведучою.

    У новій серії шоу «Заміж за Бузову» Ольга відправила додому фаворита Валентина Коробкова

30 вересня глядачі побачили один з найбільш напружених випусків шоу «Заміж за Бузову». Бійка, яку Валентин Коробков влаштував в попередній серії, виявилася для нього фатальною і коштувала йому участі в проекті. Рішення про те, що він покидає шоу, прийняла сама Ольга, чим остаточно всіх заплутала. Адже Коробков, який був одним з фаворитів Бузової, зумів проявити себе та гідно відповів на всі питання, які у неї виникли з приводу його справжніх цілей на проекті. Сексуальність, загадковість, чоловічий стрижень і прямолінійність Валентина не допомогли йому залишитися в шоу. Спеціально для Woman.ru психолог проекту «Перезавантаження» на ТНТ Ольга Кузнєцова пояснила, чому телеведуча прийняла таке рішення, і що не так зробив учасник.

«В очах Ольги вирішальним був навіть не сам факт бійки, а те, що Валентин не спробував поговорити, прояснити ситуацію, а відразу почав з’ясовувати стосунки кулаками. Мимоволі Бузова спроецировала цю ситуацію на потенційні відносини, де в ролі постраждалої може виявитися вона сама. При всіх позитивних якостях Коробкова, він показав, що на емоціях не завжди здатний включати голову і вибудовувати діалог. Для телеведучої це виявилося неприйнятним», — вважає Кузнєцова. Ще один несподіваний вчинок здійснив мільйонер Євген Назаров, який волів Ользі два мільйони рублів, забравши гроші в фіналі серії на «Виборі учасника». Своє рішення він аргументував тим, що знаменитість жодного разу не виявила бажання запросити його на побачення.

І навіть тоді, коли всі подруги Бузової одноголосно обрали кандидатуру Назарова як явного претендента на особисту зустріч, вона вирішила сходити на побачення з іншим.

Ольга, дізнавшись про вчинок Євгена, не змогла стримати сліз. «Назаров ймовірно відчував, що він наступний кандидат на виліт з проекту. І, боячись бути відкинутим, пішов сам. Це, по-перше, дозволило йому відчути себе господарем ситуації («Не ти мене вигнала, а я сам пішов»), а, по-друге, свідомо чи ні, але вколоти Бузову, помститися за небажання дізнатися його ближче», — впевнена психолог. На чисту воду Ользі довелося вивести і ще одного учасника: Олександра Гриньова. Виявилося, що він веде особистий блог зваблення жінок різного рівня достатку.

Цей факт навів телеведучу на певні думки і на питання: «Я для тебе експеримент?».

Втім, гідної відповіді Бузова так і почула, а Гриньов вів себе як підліток на іспиті. «Маятник почуттів Ольги Бузової до Олександра Гриневу хитнувся від глибокої симпатії до подразнення і зневаги. Не дарма кажуть, що від любові до ненависті один крок. Одне сильне почуття легко трансформується в інше. Як раз на цьому емоційному гачку Олександр і утримується в проекті. Тільки коли запал цих сильних почуттів вичерпається і зміниться байдужістю, Ольга зможе прийняти рішення про звільнення Олександра з проекту», — так пояснює поведінку Бузової по відношенню до Гриневу наш експерт. Учасником, якого Ольга віддала перевагу Євгенію на побаченні, виявився Сергій Зеленський. Це було перше побачення Ольги та Сергія, який дійшов до фіналу, не роблячи активних дій по завоювання її серця.

Зеленський влаштував для Бузової романтичну морську подорож. Сергій зачарував Ольгу і змусив її посміхатися.

«Ольгу зачепило збіг цінностей, життєвих планів її і Сергія. Слова молодого чоловіка про його серйозні наміри не могли залишити Ольгу байдужою, адже це саме те, чого вона так хотіла. Все це — хороша основа для стабільного, щасливого союзу. Але любов іноді йде врозріз з нашими свідомими цінностями і бажаннями. Подивимося, чи з’явиться у Ольги відповідне почуття до такого невластивому їй кандидатові», — зазначила психолог. Woman.ru буде стежити за розвитком подій і розповість, хто з учасників покине проект наступної серії.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: