Electronic Arts перевидасть гру Command & Conquer”

Компанія Electronic Arts має намір відзначити 25-річний ювілей “Command & Conquer” перевиданням колись знаменитої серії. Про це розповів на своїй сторінці в Reddit продюсер ігор Command & Conquer 3″ і “Red Alert 3” Джим Весселла.

“Як багато хто з вас знають, нещодавно ми анонсували мобільну гру Command & Conquer: Rivals”, дія якої розгортається у всесвіті Command & Conquer”. Після цього анонсу ми почули ваші прохання, висловлені голосно і ясно: спільнота “Command & Conquer” хоче, щоб франшиза повернулася на ПК. І як самий відданий шанувальник C&C протягом більше 20 років, я не міг з цим не погодитися. Ми тестуємо деякі захоплюючі ідеї щодо ремастерінга цих вже класичних комп’ютерних ігор і активно займаємося підготовкою до майбутнього святкування 25-річного ювілею”, – написав він.

Нагадаємо, що “Command & Conquer” серія ігор в жанрі стратегії в реальному часі. Перша гра, створена студією Westwood Studios, визначила розвиток жанру на багато років вперед і стала прикладом для наслідування. Його ключова особливість – битва армій супротивників, обмежених розмірами карти і наявними в її різних областях ресурсами.

Читайте также:
Касові збори "Таємниці Коко" перевищили 500 мільйонів

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: