Electronic Arts перевидасть гру Command & Conquer”

Компанія Electronic Arts має намір відзначити 25-річний ювілей “Command & Conquer” перевиданням колись знаменитої серії. Про це розповів на своїй сторінці в Reddit продюсер ігор Command & Conquer 3″ і “Red Alert 3” Джим Весселла.

“Як багато хто з вас знають, нещодавно ми анонсували мобільну гру Command & Conquer: Rivals”, дія якої розгортається у всесвіті Command & Conquer”. Після цього анонсу ми почули ваші прохання, висловлені голосно і ясно: спільнота “Command & Conquer” хоче, щоб франшиза повернулася на ПК. І як самий відданий шанувальник C&C протягом більше 20 років, я не міг з цим не погодитися. Ми тестуємо деякі захоплюючі ідеї щодо ремастерінга цих вже класичних комп’ютерних ігор і активно займаємося підготовкою до майбутнього святкування 25-річного ювілею”, – написав він.

Нагадаємо, що “Command & Conquer” серія ігор в жанрі стратегії в реальному часі. Перша гра, створена студією Westwood Studios, визначила розвиток жанру на багато років вперед і стала прикладом для наслідування. Його ключова особливість – битва армій супротивників, обмежених розмірами карти і наявними в її різних областях ресурсами.

Читайте также:  Стівен Сігал прийнятий на службу в МЗС Росії

Источник

Залишити коментар