Ерік ХАМРЕН: «Буду радий, якщо ми нарешті почнемо забивати»

Наставник збірної Швеції розчарований поразку від Італії (0:1)

Головний тренер збірної Швеції Ерік Хамрен поділився враженнями про поразку від Італії (0:1) в матчі групового етапу Євро-2016.

«Вважаю, ми грали дуже добре. Здорово оборонялися і не дали італійцям грати у свій футбол. Просто втратили концентрацію в кінцівці. У першому таймі пристойно виглядала атака, у нас були шанси відкрити рахунок.

Напевно, в останні 20 хвилин ми занадто притиснулися до воріт, перестали йти вперед. Пару раз дійшли до чужої штрафної, але не небезпечно. Хлопці старалися, і шкода, що ніякої нагороди за це ми не одержали.

Був би радий, якщо б ми нарешті стали забивати. Однак ми намагаємося з усіх сил. Навіть Бельгії не вдалося забити італійцям, а у Бельгії прекрасне напад. Златан Ібрагімович в останніх двох матчах робив те, що і повинен робити. Йому було важко, збірна Італії добре оборонялася.

Але володіння м’ячем у нас сьогодні було краще, ніж у першому турі. Центрфорварду потрібна підтримка вінгерів, але Златан – один з кращих нападників світу. Він природжений переможець, і якщо зараз він розчарований, то, думаю, це можна зрозуміти. Ми всі розчаровані», – зазначив Хамрен.