Це так мило: весь світ обговорює зворушливе обійми принца Джорджа і його сестри принцеси Шарлотти

Это так мило: весь мир обсуждает трогательное объятие принца Джорджа и его сестры принцессы Шарлотты

Маленький принц Джордж розчулив весь світ, обнявши свою молодшу сестру на очах у публіки.

23 квітня Кейт Міддлтон втретє стала мамою, народивши своєму чоловікові, принцу Вільяму сина. Тоді вся увага преси було звернено виключно до неї, однак через кілька днів багато помітили умилительную ситуацію — в мережу потрапило коротке відео, коли принц Вільям разом зі старшими дітьми, принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою, поверталися в госпіталь, де народила Кейт Міддлтон.

Всю дорогу від автомобіля до приміщення госпіталю діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма трималися дуже спокійно, очевидно, звикли до уваги преси і фотографів. А маленька принцеса Шарлотта навіть привітно помахала рукою журналістам. Принц Джордж, у свою чергу, був дуже серйозний, і лише коли вони зайшли в госпіталь, дозволив собі трохи ніжностей, обнявши свою молодшу сестру. І хоча в цей момент двері практично закрили, наймачам і фотографам все ж вдалося зловити цей милий момент.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.