Це так мило: весь світ обговорює зворушливе обійми принца Джорджа і його сестри принцеси Шарлотти

Это так мило: весь мир обсуждает трогательное объятие принца Джорджа и его сестры принцессы Шарлотты

Маленький принц Джордж розчулив весь світ, обнявши свою молодшу сестру на очах у публіки.

23 квітня Кейт Міддлтон втретє стала мамою, народивши своєму чоловікові, принцу Вільяму сина. Тоді вся увага преси було звернено виключно до неї, однак через кілька днів багато помітили умилительную ситуацію — в мережу потрапило коротке відео, коли принц Вільям разом зі старшими дітьми, принцом Джорджем і принцесою Шарлоттою, поверталися в госпіталь, де народила Кейт Міддлтон.

Всю дорогу від автомобіля до приміщення госпіталю діти Кейт Міддлтон і принца Вільяма трималися дуже спокійно, очевидно, звикли до уваги преси і фотографів. А маленька принцеса Шарлотта навіть привітно помахала рукою журналістам. Принц Джордж, у свою чергу, був дуже серйозний, і лише коли вони зайшли в госпіталь, дозволив собі трохи ніжностей, обнявши свою молодшу сестру. І хоча в цей момент двері практично закрили, наймачам і фотографам все ж вдалося зловити цей милий момент.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
"Кернел" повідомив про скорочення продуктивності
“Кернел” повідомив про скорочення продуктивності

Агрохолдинг "Кернел" представив звіт за третій квартал 2018 фінансового року, де повідомив про скорочення продуктивності, передає з посиланням на сайт...

Закрыть