Фанатів “Гаррі Поттера” обурила безглуздість в трейлері “Фантастичних створінь 2”

Фанати серії книг про Гаррі Поттера їх екранізацій виявили явне відступ від канону в новому трейлері фільму “Фантастичні тварини 2: Злочини Грін-де-Вальда”. Як повідомляє видання The Independent, мова йде про сцені “трансгресії” (телепортації) деяких персонажів на території школи чарівництва Хогвартс.

Загальновідомо, що з метою захисту учнів від прояву темних сил ніхто, крім Албуса Дамблдора не міг користуватися цим способом переміщення в межах Хогвартса. На цьому наполягала сама автор “поттеріани” Дж.До. Роулінг. Причому, це правило неухильно дотримувалися ще з часів Грін-де-Вальда. “Сам замок і його околиці завжди були захищені відповідними заклинаннями”, – стверджувала письменниця.

Самі творці картини, зокрема, режисер Девід Йетс поки не прокоментували цю очевидну безглуздість у сюжеті. Цілком можливо, вони запропонують якесь обгрунтування в самому фільмі.

Фільм “Фантастичні тварини 2: Злочини Грін-де-Вальда” буде представлений глядачам в листопаді 2018 року. Роль Албуса Дамблдора виконав Джуд Лоу, а друга його молодості, а потім заклятого ворога Грін-де-Вальда зіграв Джонні Депп.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Ефективне очищення судин часником і лимоном

У процесі життєдіяльності судини людини піддаються неймовірному зносу. З часом осідають на стінках неорганічні солі та інші шкідливі опади, які...

Закрыть