Фанати “Месників” дізналися можливе назву четвертої серії

Фанати “Месників” дізналися можливе назву четвертої серії

Незважаючи на всі зусилля редакторів телевізійної програми Джиммі Фэллона, намагалися заглушити слова актора Марка Руффало, коли він оголосив повна назва четвертої частини “Месників”, фанатам киновселенной Marvel все ж вдалося “почути” його.

За допомогою програм для редагування аудіозаписів деяким з них вдалося відфільтрувати спеціальний сигнал і виявилося, що Марк Руффало вимовив: “Останній месник”. Звісно, жодних офіційних підтверджень чи спростувань від самої студії Marvel поки не послідувало.

Нагадаємо, що після запису програми сам актор звернувся до Джиммі Фэллону з проханням “відредагувати його виступ”, що і було зроблено. Пізніше режисери “Месників 4” брати Руссо залишили на сторінці Руфалло в Twitter повідомлення про те, що “він звільнений”. “Хлопців, ми можемо обговорити це?”, – відреагував Руффало.

Якщо озвучене актором назва дійсно з’явиться на плакатах картини, залишається загадкою, кого саме її творці вважають “останнім Месником”.

Четверта серія вийде в прокат у травні 2019 року. Після неймовірного успіху третього фільму, що зібрав більше двох мільярдів доларів, варто очікувати порівнянних результатів і від заключної частини.

Читайте также:  Джеймс Ганн не виключив появи Марка Хэмилла в "Вартові Галактики 3"

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.