Фанати “Месників” дізналися можливе назву четвертої серії

Незважаючи на всі зусилля редакторів телевізійної програми Джиммі Фэллона, намагалися заглушити слова актора Марка Руффало, коли він оголосив повна назва четвертої частини “Месників”, фанатам киновселенной Marvel все ж вдалося “почути” його.

За допомогою програм для редагування аудіозаписів деяким з них вдалося відфільтрувати спеціальний сигнал і виявилося, що Марк Руффало вимовив: “Останній месник”. Звісно, жодних офіційних підтверджень чи спростувань від самої студії Marvel поки не послідувало.

Нагадаємо, що після запису програми сам актор звернувся до Джиммі Фэллону з проханням “відредагувати його виступ”, що і було зроблено. Пізніше режисери “Месників 4” брати Руссо залишили на сторінці Руфалло в Twitter повідомлення про те, що “він звільнений”. “Хлопців, ми можемо обговорити це?”, – відреагував Руффало.

Якщо озвучене актором назва дійсно з’явиться на плакатах картини, залишається загадкою, кого саме її творці вважають “останнім Месником”.

Четверта серія вийде в прокат у травні 2019 року. Після неймовірного успіху третього фільму, що зібрав більше двох мільярдів доларів, варто очікувати порівнянних результатів і від заключної частини.

Читайте также:
Marvel зробить Дэдпула нової Чорною пантерою

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: