Фільм “Чорна пантера” розтрощив “Месників”

Домашні касові збори фільму “Чорна пантера” перевищили 630 мільйонів доларів, що зробило його не тільки найуспішнішим сольним проектом за мотивами коміксів, але і найбільш касовою екранізацією в історії американського прокату взагалі.

Раніше пальма першості належала картині “Месники”, яка в свій час фінішувала в Північній Америці з результатом 623 мільйони доларів. На третьому місці опинився “Темний лицар”, який зібрав 534 мільйони доларів.

Успіх фільму “Чорна пантера” тим більше примітний, що, будучи проектом, присвяченим другорядного персонажа Marvel, в акторському складі якого немає зірок рівня Роберта Дауні мл. він зумів зібрати таку значну суму в прокаті.

Також варто згадати, що вийшов кілька місяців тому фільм DC “Ліга справедливості” зібрав у світовому прокаті трохи більше, ніж “Чорна пантера” у домашньому. У стрічки Marvel ще є шанси обігнати свого конкурента тільки за рахунок американських глядачів.

У світовому прокаті “Чорна пантера” зібрала на момент публікації цієї замітки більше 1,2 мільярда доларів. Студія Marvel вже приступила до роботи над продовженням картини.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
У штаті Нью-Йорк збільшать тарифи на електроенергію для майнер

Законодавці Нью-Йорка ускладнюють майнінг в штаті – вони постановили, що енергетичні компанії можуть підвищити тарифи на електроенергію для майнинговых компаній....

Закрыть