Фільм “Чорна пантера” став найбільш обговорюваним в історії Twitter

Фільм “Чорна пантера”, який вже став справжнім культурним феноменом не тільки в Північній Америці, але і за її межами, записав на свій рахунок ще один абсолютний рекорд.

Як свідчить видання Comic Book з посиланням на офіційний прес-реліз Twitter, проект Marvel став найбільш обговорюваним фільмом в історії соціальної мережі. Відзначимо, що мова йде не тільки про супергероических екранізаціях коміксів, але світовому кінематографі взагалі. У загальній складності було зафіксовано понад 35 мільйонів обговорень “Чорної пантери” в Twitter.

Що стосується статистики по країнах, то найбільше обговорень картина викликала в США, на другому місці виявилися користувачі з Великобританії, а на третьому, як це не дивно, з Таїланду. Найпопулярнішим emoji, що супроводжували пости про фільм, стало зображення полум’я, найпопулярнішими хэштегами – #BlackPanther і #WakandaForever. Нагадаємо, що раніше найбільш обговорюваним фільмом в Twitter вважався сьомий епізод “Зоряних воєн”.

На момент написання даної замітки світові касові збори “Чорної пантери” вже перевищили 1,1 мільярда доларів. Найімовірніше картина завершить прокат з результатом понад 1,2 мільярда доларів.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
“Ліга справедливості” завершила прокат з гіршим результатом киновселенной DC

Прокат фільму студій Warner Bros. і DC Films "Ліга справедливості" завершився з гіршим результатом киновесленной DC. Такі дані наводить порталу...

Закрыть