Фільм “Дэдпул” випустять в Китаї

У китайських глядачів з’явиться довгоочікуваний шанс подивитися фільм “Дэдпул”, заснований на популярній серії коміксів Marvel. Як повідомляє видання Variety, покази картини відбудуться в квітні 2018 року в рамках Пекінського міжнародного кінофестивалю.

Примітно, що фільм буде демонструватися без купюр, тобто саме в тому вигляді, в якому його могли побачити глядачі в інших країнах. Крім “Дэдпула”, на фестивалі будуть показані фільми із серії “Люди Ікс”, а також інші проекти, засновані на коміксах.

Нагадаємо, що у свій час “Дэдпул” не отримав прокатного посвідчення в Китаї через велику кількість сцен насильства, що не завадило йому заробити в міжнародному прокаті значну суму. Друга серія буде представлена глядачам у травні 2018 року.

Ключові ролі в ній виконали Морена Баккарін, Джош Бролін, Бріанна Хилдебранд, Райан Рейнольдс, Зази Битц, ТиДжей Міллер, Террі Крюс, Хейлі Сэйлс, Джек Кеси, Едді Марсан та інші актори. Постановник Девід Литч.

Фігурки Дэдпула, в тому числі і мають відношення до другого фільму можна придбати за вигідними цінами в інтернет-магазині KN Shop в розділі, який присвячений саме цьому персонажу.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Мільйони людей можуть загинути із-за нової пандемії під назвою “Хвороба Ікс”

ВООЗ заявляє, що існує висока ймовірність нової глобальної епідемії. Фахівці Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) попередила, що існує висока ймовірність...

Закрыть