Фільм з Джонні Деппом зняли з прокату за місяць до прем’єри

Кіностудія Global Road Entertainment прийняла рішення відмовитися від прокату драми “Місто брехні”, головну роль в якому зіграв Джонні Депп. Як повідомляє видання The Wrap з посиланням на свої джерела, заснована на реальних подіях картина вилучена з прокатної сітки, і нова дата релізу не призначена.

Зазначимо, що таке рішення було прийнято всього за місяць до виходу фільму в американському прокаті. Анонімні джерела в студії стверджують, що просування і реклама такого проекту з урахуванням негативного інформаційного сарафана” і всіх скандалів, учасником яких ставав останнім часом Джонні Депп, представляються надзвичайно складним завданням.

Нагадаємо, що раніше один з учасників знімальної групи “Міста брехні” подав на актора до суду, звинувативши його в застосуванні насильства.

Фільм розповідає історію детектива, який розслідує вбивства відомих реперів Ноториуса B. I. G. і Тупака Шакура. В процесі розслідування він стикається з змовою в поліцейському управлінні. У картині також знімалися Форест Уітакер, Тобі Хасс, Дейтон Каллі, Ніл Браун мл, Луїс Хертэм, Ши Уигхэм, Ксандер Берклі та інші актори.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Президент скасував рішення парламенту про закупівлю вагонів для "Кернел" за держрахунок
Президент скасував рішення парламенту про закупівлю вагонів для “Кернел” за держрахунок

Президент України Петро Порошенко ветував Закон про "єдине вікно" на митниці, окремі норми якого дозволяли агрохолдингу "Кернел" закупити ж/д вагони...

Закрыть