Фільм з Джонні Деппом зняли з прокату за місяць до прем’єри

Кіностудія Global Road Entertainment прийняла рішення відмовитися від прокату драми “Місто брехні”, головну роль в якому зіграв Джонні Депп. Як повідомляє видання The Wrap з посиланням на свої джерела, заснована на реальних подіях картина вилучена з прокатної сітки, і нова дата релізу не призначена.

Зазначимо, що таке рішення було прийнято всього за місяць до виходу фільму в американському прокаті. Анонімні джерела в студії стверджують, що просування і реклама такого проекту з урахуванням негативного інформаційного сарафана” і всіх скандалів, учасником яких ставав останнім часом Джонні Депп, представляються надзвичайно складним завданням.

Нагадаємо, що раніше один з учасників знімальної групи “Міста брехні” подав на актора до суду, звинувативши його в застосуванні насильства.

Фільм розповідає історію детектива, який розслідує вбивства відомих реперів Ноториуса B. I. G. і Тупака Шакура. В процесі розслідування він стикається з змовою в поліцейському управлінні. У картині також знімалися Форест Уітакер, Тобі Хасс, Дейтон Каллі, Ніл Браун мл, Луїс Хертэм, Ши Уигхэм, Ксандер Берклі та інші актори.

Читайте также:  "Нових мутантів" відклали із-за недостатньої страшности

Источник

Залишити коментар