Фолловери Решетовой засудили Тіматі за те, що під час їзди на мотоциклі він надів шолом тільки на себе

На днях 22-річна Анастасія Решетова опублікувала на своїй сторінці в Инстаграме ролик, на якому продемонструвала нічну поїздку на мотоциклі з Тіматі. При цьому на Анастасії, на відміну від репера, не було шолома.

    Днями Анастасія Решетова опублікувала на своїй сторінці в Инстаграме нове відео

Нещодавно Анастасія Решетова похвалилася відео, на якому вона разом з коханим Тіматі катається на мотоциклі по нічному місту. Однак передплатники дівчата не стали завалювати її захопленими коментарями, а, навпаки, прийшли в жах від того, що знаменитість не одягла шолом, тим самим піддавши себе небезпеки.Фолловери Анастасії засудили пару не тільки за безвідповідальну поведінку, але і звинуватили Тіматі в тому, що він надів шолом на себе, а про дівчину не подумав. «Один шолом — і той тіматі забрав», «Нормальний мужик одягає спочатку на жінку і шолом, а якщо його немає — не катає зовсім», «Нічого собі чоловік. Свій шолом міг би дівчині поступитися», — пишуть обурені інтернет-користувачі.Анастасія відреагувала на зауваження своїх передплатників і написала у відповідь слова, які збентежили фоловерів ще більше: «Це не шолом, а маска з шапкою. Ми обидва без шолома». Деякі шанувальники знаменитості вирішили, що, можливо, пара знехтувала захистом лише для того, щоб зробити красиві кадри.

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: