Фолловери Решетовой засудили Тіматі за те, що під час їзди на мотоциклі він надів шолом тільки на себе

Фолловери Решетовой засудили Тіматі за те, що під час їзди на мотоциклі він надів шолом тільки на себе

На днях 22-річна Анастасія Решетова опублікувала на своїй сторінці в Инстаграме ролик, на якому продемонструвала нічну поїздку на мотоциклі з Тіматі. При цьому на Анастасії, на відміну від репера, не було шолома.

    Днями Анастасія Решетова опублікувала на своїй сторінці в Инстаграме нове відео

Нещодавно Анастасія Решетова похвалилася відео, на якому вона разом з коханим Тіматі катається на мотоциклі по нічному місту. Однак передплатники дівчата не стали завалювати її захопленими коментарями, а, навпаки, прийшли в жах від того, що знаменитість не одягла шолом, тим самим піддавши себе небезпеки.Фолловери Анастасії засудили пару не тільки за безвідповідальну поведінку, але і звинуватили Тіматі в тому, що він надів шолом на себе, а про дівчину не подумав. «Один шолом — і той тіматі забрав», «Нормальний мужик одягає спочатку на жінку і шолом, а якщо його немає — не катає зовсім», «Нічого собі чоловік. Свій шолом міг би дівчині поступитися», — пишуть обурені інтернет-користувачі.Анастасія відреагувала на зауваження своїх передплатників і написала у відповідь слова, які збентежили фоловерів ще більше: «Це не шолом, а маска з шапкою. Ми обидва без шолома». Деякі шанувальники знаменитості вирішили, що, можливо, пара знехтувала захистом лише для того, щоб зробити красиві кадри.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.