FOX готова перезапустити “Баффі” з Джоссом Відоном на чолі

Компанія 20th Century Fox Television готова до перезапуску популярного серіалу “Баффі – винищувачка вампірів”, але лише в тому випадку, якщо на це буде згоден його творець – Джосс Уідон. Про це розповів голова FOX Гері Ньюман, слова якого наводить видання Comic Book.

“Баффі – винищувачка вампірів”, ймовірно, найстаріша шоу, яке ми хотіли б відродити. Це те, про що ми часто говоримо між собою. Джосс Уідон – один з найбільших авторів, з якими ми коли-небудь працювали. Коли Джосс вирішить, що настав час, ми обов’язково зробимо це. Перезавантаження насправді не є важливою частиною нашого виробництва. Як правило, все починається саме з ініціативи творців оригінальних шоу”, – сказав він.

Нагадаємо, що серіал “Баффі – винищувачка вампірів” демонструвався з 1997 року. В ньому на різних етапах знімалися Сара Мішель Геллар, Ніколас Брендон, Елісон Хенніген, Ентоні Хед, Джеймс Марстерс, Емма Колфілд, Мішель Трахтенберг, Девід Бореаназ, Харизма Карпентер, Крістін Сазерленд та інші артисти. Проект претендував на ряд престижних премій, в тому числі і “Золотий глобус”. У середовищі фанатів він заслужив статус культового.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Як зрозуміти, чи є у вас паразити

Ознаки наявності паразитів в організмі. Реклама повідомляє, що всі люди заражені паразитами і потребують лікування. Але чи так це, відповідають...

Закрыть