Генрі Кавілл відмовився від ролі Супермена

Генрі Кавілл відмовився від ролі Супермена до киновселенной DC. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, сталося це після того, як актор не зміг домовитися з кіностудією Warner Bros. про участь в епізодах фільму “Шазам”.

Нагадаємо, що Кавілл виконував роль Супермена в трьох фільмах Warner Bros., заснованих на коміксах DC Comics: “Людина зі сталі”, “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” і “Ліга справедливості”. Другий та третій фільм були розгромлені критиками, а “Ліга” провалилася в прокаті.

Якийсь час вважалося, що актор візьме участь у ще одному сольному фільмі про знаменитого криптонце, але доля цього проекту так і не прояснилася. “Незважаючи на те, що не було ухвалено жодних рішень щодо майбутніх фільмів про Супермена, ми завжди відчували велику повагу і пишалися відмінними відносинами з Генрі Кавиллом, і це залишається незмінним”, – йдеться в офіційній заяві кіностудії Warner Bros.

Видання вважає, що вже найближчим часом варто чекати аналогічних новин про ролі Бетмена, яку киновселенной DC виконував Бен Аффлек.

Читайте также:  Збори "Суперсімейки 2" перевищили мільярд доларів

Источник

Залишити коментар