Генрі Кавілл відмовився від ролі Супермена

Генрі Кавілл відмовився від ролі Супермена до киновселенной DC. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, сталося це після того, як актор не зміг домовитися з кіностудією Warner Bros. про участь в епізодах фільму “Шазам”.

Нагадаємо, що Кавілл виконував роль Супермена в трьох фільмах Warner Bros., заснованих на коміксах DC Comics: “Людина зі сталі”, “Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості” і “Ліга справедливості”. Другий та третій фільм були розгромлені критиками, а “Ліга” провалилася в прокаті.

Якийсь час вважалося, що актор візьме участь у ще одному сольному фільмі про знаменитого криптонце, але доля цього проекту так і не прояснилася. “Незважаючи на те, що не було ухвалено жодних рішень щодо майбутніх фільмів про Супермена, ми завжди відчували велику повагу і пишалися відмінними відносинами з Генрі Кавиллом, і це залишається незмінним”, – йдеться в офіційній заяві кіностудії Warner Bros.

Видання вважає, що вже найближчим часом варто чекати аналогічних новин про ролі Бетмена, яку киновселенной DC виконував Бен Аффлек.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Освіта в Україні: хто має право на податкову знижку

Головне управління Державної фіскальної служби України в Києві роз'яснило, які типи освітніх установ, що отримують плату за освітні послуги, можуть...

Закрыть