Німеччина і Польща-розійшлися миром

Німці не змогли виграти у Польщі, і Україна вилітає з Євро-2016

Германия и Польша разошлись миром

Збірної України після поразки від Північної Ірландії залишалося сподіватися на перемогу Німеччини над Польщею, щоб хоч теоретично розраховувати на вихід з групи. На жаль!

Німеччина почала матч проти поляків у схожому стилі з першим туром, коли грали проти України. Контроль м’яча, розмірені неспішні атаки… Але з перебігом часу гольових шансів біля воріт Польщі як не було, так і не виникало. Польща дуже організовано захищалася, та й Німеччина нікуди не поспішала. Кілька не дуже небезпечних ударів здалеку, прострілів, навісів. Польща намагалася відповідати своїми. Загалом, нулі на табло після першого тайму більше, ніж читалися.

Друга половина гри розпочалася із забійного моменту біля воріт Німеччини. Милик після прострілу справа просто зобов’язаний був замикати з пари метрів, але не влучив по м’ячу. Хоча, здавалося, ніхто не заважав.

Команди продовжили сценарій першого тайму. Ще один шанс упустив Аркадіуш Милик в середині тайму, коли знову не влучив по м’ячу після прострілу зліва від Гросіцкі. В останні 15-20 хвилин німці все ж перехопили ініціативу, тобто повністю її захопили. Йшла лінива облога воріт поляків, вийшли на заміну Гомес і Шюррле, але моментів біля воріт Фабіанскі було не багато. Можна відзначити лише удар Гетце ще на початку другого тайму, стандарти і кілька потенційно небезпечних шансів.

Німці вперше з фіналу Євро-2008 не забивають в матчі Чемпіонату Європи, Україна офіційно вилітає з Євро. Матч престижу з Польщею, і далі без нас…

Порошенко з прапором України після забитого м'яча у Львові (ФОТО)

Німеччина – Польща – 0:0

Німеччина: Мануель Нойер, Бенедикт Хеведес, Джером Боатенг, Матс Хуммельс, Йонас Хектор, Месут Озіл, Самі Хедіра, Томас Мюллер, Тоні Кроос, Маріо Гетце (Андре Шюррле, ’66), Юліан Дракслер (Маріо Гомес, ’72)

Польща: Лукаш Фабіанскі, Артур Енджейчик, Каміл Глік, Лукаш Піщек, Міхал Паздан, Кжиштоф Мончиньски (Томаш Йодловєц, ’77), Якуб Блащиковські (Бартош Капустка, ’81), Гжегож Крыховяк, Каміл Гросіцкі (Славомир Пешко, ’88), Аркадіуш Мілік, Роберт Левандовські

Самі Хедіра, 3. Месут Озіл, 34. Джером Боатенг, 68. – Каміл Гросіцкі, 56. Славомір Пешко, 93.