Глава студії Marvel пошкодував про бровах Тора

Глава студии Marvel пожалел о бровях Тора

Глава студії Marvel Кевін Фейдж розповів про яке зі своїх рішень, прийнятих за десять років розвитку киновселенной Marvel, він шкодує більше всього. Його слова наводить видання Comic Book.

“Я наведу вам один конкретний приклад, про який я згадав сьогодні і довго сміявся. Безумовно, єдине, що я зробив би по-іншому, якщо б мені довелося пройти цей шлях знову, я б не став відбілювати брови Кріса Хемсворта для першого “Тора”. Пам’ятаю, тоді я подумав: “Тор ж блондин! Він повинен бути блондином!”. Хемсворт був чудовий і зробив це, але тепер я дивлюся ці кадри і думаю: “О, боже, бідний хлопець, ми змусили його, чорт візьми, пофарбувати брови!”. Зараз це, звичайно, смішно, тому що Хемсворт – Тор, і йому не потрібні довгі волосся або, скажімо, плащ, або молот, або навіть два ока, щоб бути Тором”, – сказав він.

Нагадаємо, що Тор вже без довгих волосся і з одним оком з’явиться у фільмі “Месники 3: Війна нескінченності”, який студія Marvel випускає в прокат в десяту річницю розвитку своєї киновселенной. Очікується, що картина встановить новий рекорд в стартових касових зборах в Північній Америці. У Росії картина в прокаті з 3 травня 2018 року.

Читайте также:  У четвертому "Стартреці" буде лиходійка і нова героїня

Источник

Залишити коментар