Глава студії MGM відправлений у відставку

Глава студії MGM Гарі Барбер відправлений у відставку. Як повідомляє видання Deadline з посиланням на інсайдерів, таке рішення ухвалила рада директорів компанії. В якості причини зазначаються розбіжності з приводу стратегії розвитку на найближчі роки.

Сторони відмовляються від коментарів з цього приводу, але саме звістка виявилося дуже несподіваним як для підлеглих Барбера, так і для ринку. Гарі Барбер очолив MGM самий складний для неї період, коли вона перебувала на межі банкрутства.

За вісім років під його керівництвом, MGM суттєво зміцнила своє становище: було випущено безліч успішних повнометражних фільмів, у тому числі стали касовими хітами епізодів “бондіани”, а також кілька популярних у глядачів і критиків телевізійних проектів, наприклад, “Розповідь служниці” відзначений безліччю престижних нагород, в тому числі премією “Еммі” в 2017 році. Крім цього MGM зробила вигідні з точки зору розвитку компанії інвестицій і придбання.

Примітно, що Барбер був відправлений у відставку в процесі вибору концепції і постановника для ювілейної серії про Джеймса Бонда, яка повинна бути представлена глядачам в 2019 році.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Вікторія Гресь: Усвідомлене споживання моди

Ви замислювалися, чому одні з найбагатших людей світу - власники найбільших fashion-імперій? Як так вийшло, що одяг став таким масштабним...

Закрыть