Главу Американської Кіноакадемії звинуватили в домаганнях

Стосовно глави Американської Кіноакадемії Джона Бейлі проводиться внутрішнє розслідування, його звинувачують у серії сексуальних домагань. Про це повідомляє видання Deadline. Примітно, що це розслідування було розпочато всього через два тижні після церемонії “Оскар 2018”.

“Академія розглядає будь-які скарги конфіденційно з метою захисту всіх сторін. Членський Комітет розглядає всі скарги, подані на членів Академії у відповідності з нашими стандартами і регламенту, і після завершення розгляду представляє доповіді Раді керуючих. Ми будемо утримуватися від подальших комментарив до завершення розслідування”, – йдеться в офіційній заяві Кіноакадемії.

Стверджується, що з скаргами звернулись три жінки, імена яких поки не називаються. Джона Бейлі був обраний главою Американської Кіноакадемії в серпні 2017 року. Він неодноразово підкреслював важливість кампанії проти сексуальних домагань.

Нагадаємо, що минулий рік ознаменувався цілою серією скандалів з сексуальними домаганнями, в якому опинилися замішані знамениті голлівудські продюсери, режисери і актори. На момент написання даної замітки жодної кримінальної справи порушено не було.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
“Месники 3” побили рекорд з продажу квитків за шість годин

Фільм студії Marvel "Месники 3: Війна нескінченності" почав встановлювати рекорди задовго до офіційного старту в прокаті. Як повідомляє видання Comic...

Закрыть