Хана Соло позбавили бластера

Компанія Walt Disney відредагувала деякі рекламні плакати та постери фільму “Хан Соло: Зоряні війни. Історії”. Як стверджує видання ScreenRant, на них головні герої картини, такі як сам Соло, а також Лэндо Калриссиан позують без зброї.

Як пояснив офіційні представники Walt Disney, такі постери були створені для країн, які хотіли б провести менш “агресивну рекламну кампанію”, зокрема, для Бразилії, де проблема застосування вогнепальної зброї дуже гостра.

Нагадаємо, що раніше в Китаї було змінено прокатне назва картини – з нього зникло словосполучення “Зоряні війни”. На цьому ринку фільм буде називатися “Ranger Solo” (“Рейнджер Соло”). Таким чином, проект буде менше асоціюватися з проваленим в Китаї восьмим епізодом саги, а також позиціонуватися, як фантастичний пригодницький бойовик, які зазвичай знаходять більший відгук у китайського глядача.

Процес створення другого спін-офф “Зоряних воєн” був дуже драматичним. Через кілька місяців після початку зйомок були звільнені режисери Філ Лорд і Кріс Міллер, так як вони занадто вільно трактували сценарій. На зміну їм прийшов Рон Ховард, яким фактично довелося перезнімати фільм заново.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Венесуела закликає громадян майнить кріптовалюти

Венесуела закликає своїх громадян створювати ферми для майнінг криптовалют по всій країні. Уряд розробив програму видобутку криптовалют, в яку президент...

Закрыть