Харківський Слобожанець – чемпіон України

У фінальній серії до трьох перемог харків’яни обіграли динамівців Львова

Після двох успішних матчів у Львові, де ватерполісти харківського «Слобожанца» двічі обіграли господарів поля, фаворитами головного протистояння сезону 2015-2016 років вважалися підопічні Сергія Колточихина і Сергія Столярова.

І, дійсно, «Слобожанець» міг зняти всі питання вже в третьому фінальному матчі серії плей-офф. По ходу цього поєдинку вони вели 3:0, 6:3, 8:4. Однак, рано повірили у свою перемогу, харків’яни втратили ініціативу. І, навпаки, динамівці помітно додали, зробивши, здавалося б, неможливе. Львів’яни виграли заключний період 4:0, а разом з ним і матч 9:8. Після цього рахунок в серії став 2:1 на користь «Слобожанца».

У четвертій грі спочатку краще виходило у «Динамо» – 1:0 і 2:1. Але вже у другому періоді харківська команда була попереду 5:2. Потім розрив у рахунку був мінімальним 5:4, 6:5 і все вирішилося в четвертому періоді, де «Слобожанець» виявився сильнішим, вигравши у підсумку матч 9:7 і всю фінальну серію.

Таким чином, харківський «Слобожанець» вперше у своїй історії став чемпіоном України. Золоті медалі відразу ж після заключного поєдинку отримали – воротарі Віталій Петров (капітан команди) та Олександр Бураков, польові гравці – Владислав Мужичук, Микита Бажинов, Микита Апостол, Артем Салихов, Олександр Єрмаков, Олександр Абрамов, Михайло Черпак, Вадим Євстратов, В’ячеслав Скрипник, Кирило Наволоков, Геннадій Зайцев, Денис Гурцкая та Дмитро Дудиков. Головний тренер – Сергій Колточихин, тренер – Сергій Столяров. Наші вітання!