HBO зніме серіал про аварію на Чорнобильській АЕС

Телеканал HBO спільно зі Sky зніме міні-серіал з промовистою назвою “Чорнобиль”, який буде присвячений аварії на радянської атомної електростанції. Про це повідомляє видання Coming Soon.

Сюжет проекту поки не уточнюється, відомо лише, що у фокусі виявиться люди, які брали участь у ліквідації наслідків аварії та розслідування з метою з’ясування її обставин. Ключові ролі виконають популярні голлівудські актори, наприклад, Стеллан Скарсгард, якому дісталася роль заступника голови Ради Міністрів СРСР Бориса Щербини, призначеного главою урядової комісії з ліквідації наслідків катастрофи.

Також у проекті будуть задіяні Емілі Уотсон, яка зіграє фізика Уляну Хом’юк, а також Джаред Харріс, який отримав роль хіміка Валерія Легасова. Останній прибув у зруйнованої станції одним з перших і отримав значну дозу радіації. Саме він запропонував склад суміші, якою був засипаний палаючий реактор, що запобігло подальше поширення радіоактивних матеріалів.

Постановником призначений Йохан Ренк, який раніше працював над створенням деяких епізодів серіалу “Родовід”. Дата релізу проекту поки не уточнюється.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Стівен Спілберг оголосив знімальний графік “Індіани Джонса 5”

Зйомки п'ятого фільму про знаменитого археолога і шукача пригод Індіани Джонса стартують в квітні 2019 року у Великобританії. Таку заяву...

Закрыть