Хелен Хант отримала головну роль у військовій драмі

Лауреатка премії “Оскар” Хелен Хант (“Краще не буває”) зіграє головну жіночу роль у телевізійній драмі BBC World on Fire”, яку знімає Пітер Баукер, автор нашумілого серіалу “Слово на букву “А”. Ще одну ключову жіночу роль в серіалі отримала номінантка на “Оскар” Леслі Менвилл (“Примарна нитка”). Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Виробництвом серіалу, зйомки якого стартують цього тижня в Празі, займається компанія Mammoth Screen, яка брала участь у створенні таких телепроектів як “Полдарк”, “Вікторія” та інших.

“World On Fire” замислюється як емоційна драма, що оповідає про перший рік Другої світової війни через переплітаються долі простих людей з Британії, Польщі, Франції, Німеччини та США.

“”World On Fire” розповідає історії звичайних людей на тлі великих історичних подій, які, як нам здається, ми знаємо, – сказав в заяві Баукер. – Ці історії і люди, що знаходяться в центрі сюжету – саме вони формують наш світ. Це історії про вірність і жорстокості, мужність і страху, надії, любові, втрати і мріях”.

Читайте также:  Творців "Круїзу по джунглях" критикують за роль гея у виконанні натурала

Зйомки серіалу пройдуть в Празі, Манчестері, Лондоні, Парижі та Берліні. Крім згаданих актрис в серіалі знімуться Джона Хойер-Кінг, Джулія Браун, Зофиа Вихлач, Брайан Дж. Сміт, Паркер Сойерс, Томаш Кот та інші актори. Постановником перших трьох епізодів призначений Адам Сміт.

Источник

Залишити коментар