Хеллбой пообіцяв провести весілля за 666 000 ретвітів

Хеллбой пообіцяв провести весілля за 666 000 ретвітів

Виконавець ролі Хелбоя Девід Харбор пообіцяв очолити весільну церемонію кореспондента видання ComingSoon в тому випадку, якщо цей анонс, зроблений на офіційній сторінці актора в соціальній мережі Twitter набере 666 000 ретвітів.

“В повному образі і у всій величі. Здається, що дуже велика цифра? Ну,тоді уявіть, наскільки складно буде мені отримати благословення на це від християнської церкви”, – написав Харбор. Трохи пізніше він додав до свого оголошення, що готовий знизити кількість необхідних ретвітів до 500 тисяч в тому випадку, якщо вдасться умовити творця Хелбоя Майка Миньолу прочитати поему на весіллі.

На момент написання даної замітки кількість ретвітів наблизилася до 20 тисяч. Очевидно, що до виходу нової версії “Хелбоя” в прокат досягти заявленого результату буде вельми проблематично.

Нагадаємо, що екранізація під назвою “Хеллбой: Відродження кривавої королеви” буде представлена глядачам у квітні 2019 року. У новій спробі перезапуску взяли участь багато відомих акторів, у тому числі Мілла Йовович, Йен МакШейн, Саша Лейн, Деніел Дає Кім, Пенелопа Мітчелл, Софі Оконедо, Христина Клебе, Брін Глісон та інші. На минулому в Нью-Йорку фестивалі Comic Con були показані уривки з фільму, що викликали схвалення в глядачів.

Читайте также:  Американці не змогли запам'ятати ім'я Галь Гадот

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.