Хижак не зміг здолати Чужого

Фантастичний бойовик “Хижак” стартував у Північній Америці значно гіршими, ніж прогнозувалося. Як повідомляє видання Deadline, вечірні сеанси перед виходом у широкий прокат забезпечили йому всього 2,5 мільйона доларів.

Для порівняння, фільм “Чужий: Заповіт” зібрав в американський кінотеатрах за той же період 4,2 мільйона доларів. У п’ятницю за попередніми оцінками збори “Хижака” склали 10 мільйонів доларів, що дозволяє йому розраховувати на підсумкові 25 мільйонів доларів до завершення прем’єрних вихідних. Цей результат практично ідентичний тому, що продемонстрував фільм “Хижаки” в 2010 році.

Тим не менш, “Хижак” без праці займе лідируюче положення в американському прокаті, відтіснивши на друге місце фільм жахів “Прокляття черниці”.

Причини такого непевного старту картини частково пояснюються ураганом, який обрушився на східне узбережжя США, але свою лепту напевно вніс і скандал, який супроводжував весь прес-тур учасників проекту. Нагадаємо, що в акторській трупі було виявлено засуджений за домагання, і актриса Олівія Манн постаралася надати цей факт розголосу, змусивши режисера Шейна Блека неодноразово приносити свої вибачення.

Читайте также:  Фільм "Побачити Сталіна" перетворився в "Танки"

Источник

Залишити коментар