Хижак не зміг здолати Чужого

Фантастичний бойовик “Хижак” стартував у Північній Америці значно гіршими, ніж прогнозувалося. Як повідомляє видання Deadline, вечірні сеанси перед виходом у широкий прокат забезпечили йому всього 2,5 мільйона доларів.

Для порівняння, фільм “Чужий: Заповіт” зібрав в американський кінотеатрах за той же період 4,2 мільйона доларів. У п’ятницю за попередніми оцінками збори “Хижака” склали 10 мільйонів доларів, що дозволяє йому розраховувати на підсумкові 25 мільйонів доларів до завершення прем’єрних вихідних. Цей результат практично ідентичний тому, що продемонстрував фільм “Хижаки” в 2010 році.

Тим не менш, “Хижак” без праці займе лідируюче положення в американському прокаті, відтіснивши на друге місце фільм жахів “Прокляття черниці”.

Причини такого непевного старту картини частково пояснюються ураганом, який обрушився на східне узбережжя США, але свою лепту напевно вніс і скандал, який супроводжував весь прес-тур учасників проекту. Нагадаємо, що в акторській трупі було виявлено засуджений за домагання, і актриса Олівія Манн постаралася надати цей факт розголосу, змусивши режисера Шейна Блека неодноразово приносити свої вибачення.

Читайте также:
Сценариста "Піратів Карибського моря" викрили у використанні слова "нігер"

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: