Ярмоленко назвав винного в поразці Динамо

Ярмоленко визнав свою помилку в матчі з Манчестер Сіті

Півзахисник Динамо Андрій Ярмоленко визнав свою провину в першому пропущеному м’ячі.

Зокрема, Андрій зазначив, що розчарований поразкою його команди і взяв провину за 1-ий пропущений м’яч на себе:

– Звичайно, я розчарований результатом. Прийшов повний стадіон, а нам не вдалося показати футбол, який домовлялися грати перед початком.

Перший тайм ми провалили. Другий тайм нам вдався краще, але все одно зіграли не так, як хотіли. Чому так вийшло? Може перегоріли… Швидкий пропущений гол трохи надломив нас. В першому голі винен я, бо повинен був грати проти Агуеро.

Також футболіст додав, що “Динамо” могло виправити ситуацію після перерви, незважаючи на фору в два м’ячі:

– Сили на другий тайм у нас були. Розуміли, що повний стадіон, треба виправляти ситуацію. Дуже погано, що пропустили третій м’яч у кінці.

Треба бути реалістами – в Англії нам буде дуже важко. Однак постараємося показати гарний футбол, ту гру, яку від нас вимагає тренерський штаб, – сказав Ярмоленко в інтерв’ю ТК Футбол 1.

Нагадаємо, Динамо поступилося Мансіті в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3.

Источник: ictv.ua