Ідріс Ельба не буде Джеймсом Бондом

Ідріс Ельба не буде новим виконавцем ролі Джеймса Бонда після відходу Деніела Крейга. Інформація, яку поширили деякі британські таблоїди і підхопили багато ЗМІ, – не більш ніж нічим не підтверджений слух.

Зазначимо, що заява про переговори з цього приводу було приписано режисера Антуана Фукуа, який нібито обговорював кандидатуру Ельби з продюсером “бондіани” Барбарою Брокколі. Однак, як повідомляє видання The Hollywood Reporter з посиланням на офіційних представників постановника, він “ніколи не спілкувався з Брокколі з приводу популярної франшизи і її кастингу”. “Все це вигадка від початку і до кінця. Навіть не уявляю, звідки це пішло”, – прокоментувало джерело.

В таборі самого актора також не мають ні найменшого уявлення про перспективи його участі в зйомках наступних частин “бонданы”. Нагадаємо, що впродовж багатьох років Ельба згадувався як один з можливих претендентів на роль Бонда, але далі чуток і пересудів справа не пішла.

Ювілейний епізод “бондіани” буде представлений глядачам в листопаді 2019 року. Роль агента 007 останній раз виконає Деніел Крейг. ЗА міжнародний прокат картини буде відповідати студія Universal Pictures, яка перехопила права у Sony.

Читайте также:  Фанат Месників помер на сеансі "Месників 3"

Источник

Залишити коментар