Ідріс Ельба не буде Джеймсом Бондом

Ідріс Ельба не буде Джеймсом Бондом

Ідріс Ельба не буде новим виконавцем ролі Джеймса Бонда після відходу Деніела Крейга. Інформація, яку поширили деякі британські таблоїди і підхопили багато ЗМІ, – не більш ніж нічим не підтверджений слух.

Зазначимо, що заява про переговори з цього приводу було приписано режисера Антуана Фукуа, який нібито обговорював кандидатуру Ельби з продюсером “бондіани” Барбарою Брокколі. Однак, як повідомляє видання The Hollywood Reporter з посиланням на офіційних представників постановника, він “ніколи не спілкувався з Брокколі з приводу популярної франшизи і її кастингу”. “Все це вигадка від початку і до кінця. Навіть не уявляю, звідки це пішло”, – прокоментувало джерело.

В таборі самого актора також не мають ні найменшого уявлення про перспективи його участі в зйомках наступних частин “бонданы”. Нагадаємо, що впродовж багатьох років Ельба згадувався як один з можливих претендентів на роль Бонда, але далі чуток і пересудів справа не пішла.

Ювілейний епізод “бондіани” буде представлений глядачам в листопаді 2019 року. Роль агента 007 останній раз виконає Деніел Крейг. ЗА міжнародний прокат картини буде відповідати студія Universal Pictures, яка перехопила права у Sony.

Читайте также:
Комедія Романа Свєтлова удостоєна премії "Золота Зірка"

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.