Ірина Шейк вагітна вдруге – ЗМІ

Ирина Шейк беременна во второй раз - СМИ

Причиною для подібних розмова в мережі стало останнім поява моделі на публіці в об’ємному вбранні.

Торік Ірина Шейк вперше стала мамою. Модель народила своєму коханому Бредлі Куперу дочка, яку назвали Леа. Під час вагітності і перший час після народження малятка Ірина практично не з’являлася на публіці зовсім забула про роботу, однак, незабаром швидко повернулася в колишню форму і останні кілька місяців радувала новими зйомками і проектами. Багато були впевнені, що ще раз Шейк не погодитися пройти цей нелегкий шлях, але, якщо вірити інформації в ЗМІ, висока ймовірність, що кохана Бредлі Купера знову вагітна.

Причиною для появи подібних чуток послужила останній вихід у світ моделі. Ірина з’явилася на червоній доріжці в сукні вільного крою, незважаючи на те, що зазвичай завжди вибирає виключно облягаючі дизайни суконь і навіть костюмів. Багато хто впевнені, що за мішкуватим одягом Шейк приховує кругленький живіт. Правда це чи ні дізнаємося найближчим часом.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
BP розглядає співпрацю з блокчейн-компаніями
BP розглядає співпрацю з блокчейн-компаніями

Транснаціональна нафтогазова компанія BP (British Petroleum) розглядає можливість співпраці з блокчейн-стартапами, провідними ICO, і навіть формує внутрішні лістинги токенів. Про...

Закрыть