Виконавець ролі Джейсона Вурхіса зіграє Болотну тварюка

Дерек Мірс, відомий по ролі Джейсона Вурхіса в рімейку фільму “П’ятниця 13”, зіграє Болотну тварюка в телекомиксе потокового сервісу компанії DC Entertainment “Болотна тварь”. Однак роль доктора Алека Холланда виконає інший актор, хто – на момент написання замітки не відомо. Про це з посиланням на інсайдерську інформацію повідомляє видання Slashreport.

У серіалі за сценарієм Марка Верхайдена і Гарі Добермана співробітник Центру з контролю і профілактики захворювань США Еббі Аркейн (Крістал Рід) повертається у своє рідне місто Хоума, штат Луїзіана, щоб вивчити смертельно небезпечний вірус, породжений болотами. Там вона зближується з вченим Алеком Холландом, який трагічно гине. По мірі того, як впливова організація має намір провести власне дослідження незвичайних властивостей болота, Еббі починає розуміти, що біля болота є свої секрети – жахливі і вражаючі одночасно. Можливо, вони могли б воскресити її любов.

Нагадаємо, що пілотну серію зніме творець популярної кінофраншизи “Інший світ” Льон Уайзман. В інтерв’ю ЗМІ Гарі Доберман зазначав, що майбутній серіал буде мати рейтинг R. Зйомки почнуться восени в Уілмінгтоні, Північна Кароліна. Прем’єра “Болотної тварі” запланована на 2019 рік.

Читайте также:
Warner Bros. закрила екранізацію "Акіри"

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: