Виконавець ролі Джейсона Вурхіса зіграє Болотну тварюка

Дерек Мірс, відомий по ролі Джейсона Вурхіса в рімейку фільму "П'ятниця 13", зіграє Болотну тварюка в телекомиксе потокового сервісу компанії DC Entertainment "Болотна тварь". Однак роль доктора Алека Холланда виконає інший актор, хто – на момент написання замітки не відомо. Про це з посиланням на інсайдерську інформацію повідомляє видання Slashreport.

У серіалі за сценарієм Марка Верхайдена і Гарі Добермана співробітник Центру з контролю і профілактики захворювань США Еббі Аркейн (Крістал Рід) повертається у своє рідне місто Хоума, штат Луїзіана, щоб вивчити смертельно небезпечний вірус, породжений болотами. Там вона зближується з вченим Алеком Холландом, який трагічно гине. По мірі того, як впливова організація має намір провести власне дослідження незвичайних властивостей болота, Еббі починає розуміти, що біля болота є свої секрети – жахливі і вражаючі одночасно. Можливо, вони могли б воскресити її любов.

Нагадаємо, що пілотну серію зніме творець популярної кінофраншизи "Інший світ" Льон Уайзман. В інтерв'ю ЗМІ Гарі Доберман зазначав, що майбутній серіал буде мати рейтинг R. Зйомки почнуться восени в Уілмінгтоні, Північна Кароліна. Прем'єра "Болотної тварі" запланована на 2019 рік.

Читайте также:  "Веном" став найуспішнішим фільмом Sony Pictures в Росії

Источник

Залишити коментар

Adblock detector