Виконавець ролі Хана Соло підписав контракт на три фільму

Исполнитель роли Хана Соло подписал контракт на три фильма

Контракт виконавця ролі Хана Соло в фільмі “Хан Соло: Зоряні війни. Історії” Олдена Эйренрайка передбачає його участь у трьох фільмах з серії “Зоряні війни”. Таке визнання зробив сам актор, слова якого наводить видання The Hollywood Reporter.

“Я не знаю, чи можна це зараз офіційно оголошувати, але, так, це правда”, – прокоментував актор. Він не уточнив, про які саме проекти йдеться. Цілком можливо, що про наступних спін-оффах, присвячених іншим героям “Зоряних воєн”.

Эйренрайк також спростував поширену раніше інформацію про те, що йому потрібна допомога викладача акторської майстерності, щоб вжитися в образ знаменитого контрабандиста. За словами актора, присутність на майданчику такого фахівця – звичайна практика, і його послугами міг скористатися кожен з учасників проекту.

Нагадаємо, що, крім Эйренрайка, у фільмі знімалися Емілія Кларк, Уорвік Девіс, Вуді Харрельсон, Пол Беттані, Джон Фавро, Дональд Гловер, Тенді Ньютон, Клінт Ховард, Фібі Уоллер-Брідж і інші актори.

У Росії фільм “Хан Соло: Зоряні війни. Історії” вийде у прокат 24 травня 2018 року. Його світова прем’єра відбудеться в рамках міжнародного Каннського кінофестивалю.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Ляшко розповів, як зупинити трудову міграцію українців
Ляшко розповів, як зупинити трудову міграцію українців

Українських працівників, на думку політика, необхідно повертати з заробітків додому Єдина можливість зупинити трудову міграцію – піднімати зарплати і створювати...

Закрыть