Виконавець ролі Хана Соло підписав контракт на три фільму

Исполнитель роли Хана Соло подписал контракт на три фильма

Контракт виконавця ролі Хана Соло в фільмі “Хан Соло: Зоряні війни. Історії” Олдена Эйренрайка передбачає його участь у трьох фільмах з серії “Зоряні війни”. Таке визнання зробив сам актор, слова якого наводить видання The Hollywood Reporter.

“Я не знаю, чи можна це зараз офіційно оголошувати, але, так, це правда”, – прокоментував актор. Він не уточнив, про які саме проекти йдеться. Цілком можливо, що про наступних спін-оффах, присвячених іншим героям “Зоряних воєн”.

Эйренрайк також спростував поширену раніше інформацію про те, що йому потрібна допомога викладача акторської майстерності, щоб вжитися в образ знаменитого контрабандиста. За словами актора, присутність на майданчику такого фахівця – звичайна практика, і його послугами міг скористатися кожен з учасників проекту.

Нагадаємо, що, крім Эйренрайка, у фільмі знімалися Емілія Кларк, Уорвік Девіс, Вуді Харрельсон, Пол Беттані, Джон Фавро, Дональд Гловер, Тенді Ньютон, Клінт Ховард, Фібі Уоллер-Брідж і інші актори.

У Росії фільм “Хан Соло: Зоряні війни. Історії” вийде у прокат 24 травня 2018 року. Його світова прем’єра відбудеться в рамках міжнародного Каннського кінофестивалю.

Читайте также:  Warner Bros. знову влаштувала кадрову революцію в DC Entertainment

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.