Дружина Павла Мамаєва спростувала чутки про розлучення після інциденту з бійкою

9 жовтня російські ЗМІ повідомили про те, що Алана Мамаєва має намір розірвати шлюб з півзахисником «Краснодара». Модель вже прокоментував цю інформацію.

    Багато російські ЗМІ повідомили про те, що Алана Мамаєва подала на розлучення…

В кінці вересня 31-річна Алана Мамаєва шокувала шанувальників, повідомивши їм про своє рішення розлучитися з 30-річним чоловіком Павлом. Буквально через пару днів після цього модель заявила, що у них сталося непорозуміння, і конфліктна ситуація вже вирішена.

Днями півзахисник «Краснодара» знову змусив всіх говорити про себе. Стало відомо про те, що Павло Мамаєв з іншим футболістом Олександром Кокоріним напали на голову департаменту автомобільної промисловості і залізничного машинобудування Мінпромторгу Дениса Пака, який снідав у столичному кафе. З вини футболістів постраждав директор Центрального науково-дослідного автомобільного і автомоторного інституту Сергій Гайсин. Раніше спортсмени побилися з водієм ведучою Першого каналу, який зробив їм зауваження. Осторонь не змогла залишитися і дружина спортсмена Алана Мамаєва. 8 жовтня модель спробувала виправдати чоловіка.

«Вони були п’яні. Як ще пояснити цю витівку? Соромно. Вибачте! Мені соромно за нього», — говорила мама двох дітей журналістам.

А 9 жовтня видання Sport24.ru повідомило про те, що Алана подала заяву на розлучення. Мовляв, дружину футболіста дуже засмутила гучна ситуація з бійкою. Буквально через кілька годин після того, як новина розлетілася по всім російським ЗМІ, Алана Мамаєва прокоментувала ситуацію. Модель не стала вдаватися в подробиці і заявила виданню «Спорт-Експрес», що не подавала документи на розлучення.

Источник

Залишити коментар