Як потім сексом займатися?: чоловіки розвіяли стереотипи про партнерських пологах

Навколо спільних пологів давно точаться дискусії – люди бояться, що відносини зміняться, що пара більше не зможе займатися сексом, що спостерігає впаде в непритомність і багато іншого.

Тому чоловіки розповіли, чому їм було важливо бути поруч з партнеркою, чи стикалися вони з стереотипами і чи варто взагалі чогось боятися, пише Wonderzine.

“Хвилювання під час пологів було, але паніки немає. Дуже допомогла підготовка. Емоції? Не знаю, може, це і було те саме щастя? Я намагався бути зібраним, тому про це думав найменше. В такому стані дружині потрібна була підтримка, і я робив усе, щоб вона від мене її отримала. Це ж доленосний момент двох людей: дружини і дитини. І я радий, що був поряд”, – розповів один з героїв матеріалу – Іван.

А от 33-річний Михайло припускає, що серед можливих страхів – неготовність бачити жінку, що народжує. Сам він вважає, що в такий важливий момент поруч повинен бути люблячий чоловік. “Дурне порівняння, але уявіть: дружина побачила, що мені розрізали живіт, а потім зашили. І що зміниться в наших відносинах? Навпаки, відносини після пологів більш трепетні. Взагалі, не піти на пологи для мене – це те ж саме, як не повести свою дитину в перший раз в садок або школу”, – пояснює Михайло.

Как потом сексом заниматься?: мужчины развеяли стереотипы о партнерских родах

Пологи

friends-online.su

А ось Максим, який схвалює партнерські пологи, зізнається, що раніше боявся – після присутності на пологах не зможе займатися сексом із дружиною. “Я не так часто стикався зі стереотипами, але деякі майбутні батьки говорили щось на кшталт: “Я там не потрібен, буду тільки заважати”. Що б я на це відповів? Боятися цього не потрібно, можна отримати всю інформацію і прийняти рішення. З іншого боку, я не агітую за те, що спільні пологи – це обов’язково”, – говорить він.

Батько двох дітей Дмитро зізнається – від інших я чув тільки один стереотип про партнерські пологи, в різних варіаціях, від жінок та чоловіків: “Як ви потім будете сексом займатися?” “І ти потім „туди“ зможеш дивитися?”, “А раптом він згадає у відповідальний момент?”. “Мені здається, що для батьків партнерські пологи важливі – так батько вчиться брати участь у житті дитини з перших хвилин.”, – вважає чоловік.

Як раніше повідомляв “Оглядач”, присутність при такій важливій події – популярне серед відомих людей. Наприклад, коли у герцогині Кейт Міддлтон і принца Вільяма народилася третя дитина, щасливий чоловік королівської сім’ї був присутній на пологах.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
9 кращих кухонних комбайнів, які полегшать життя господині
9 кращих кухонних комбайнів, які полегшать життя господині

Кухонний комбайн - це просто, швидко і надійно.Подрібнення, нарізання, змішування і збивання - все це для багатьох господинь справжня рутина,...

Закрыть