Як правильно підібрати м’які меблі, яка впишеться в інтер’єр?

Как правильно подобрать мягкую мебель, которая впишется в интерьер? Жіночий журнал

Облаштування інтер’єру дуже приємний, але клопіткий процес. З одного боку ви уявляєте картинку, як повинно бути, а з іншого, стикаєтеся з величезним ринком пропозицій того чи іншого атрибута в приміщенні і вибір зробити не так вже просто. Одним з центральних і головних елементів, який вимагає ретельного вибору це – м’які меблі. Сучасний асортимент вражає різноманітністю в будь-якій ціновій категорії. І все ж, якою має бути м’які меблі, що необхідно врахувати при її виборі, а так само конкретні поради у виборі такого предмета інтер’єру, як Дивани, ми розглянемо в даній статті.

Одним з найважливіших вимог до м’яких меблів – дизайн, який буде гармонійно вписуватися в інтер’єр.

1) вибір колірної гами. При виборі кольору дивана необхідно враховувати тон основних масивів приміщення, це забарвлення стін і покриття підлоги.

Для нейтральних, пастельних тонів приміщення підійде

  • – м’які меблі в такій же пастельній гамі, але колір дивана повинен бути більш насиченим або світліше стін, для того, щоб інтер’єр не зливався. Вважається, такий підбір кольору м’яких меблів дозволить візуально розширити приміщення.
  • – меблі яскравих контрастних кольорів. Такі меблі підкреслить обраний вами стиль і додасть інтер’єру родзинку. Цей варіант не буде виглядати “нудно”, і також не буде виглядати понад яскраво.
Читайте также:
Юлія Гридасова: Як впоратися із тривогою

Для яскравих стін приміщення підійде:

  • – пастельна гамма-трохи нейтралізує кричущі відтінки і додасть інтер’єру інтелігентності.
  • – кольори, які є антагоністами. Такий підбір колірної гами може виглядати досить стильно.

Нейтральні кольори меблів: бежевий, сірий, відтінки білого, чорний, підійдуть практично в будь-який інтер’єр. Меблі з орнаментами, абстракцією і малюнками однозначно вимагає нейтральної однотонної колірної гами стін.

2) Стиль меблів.

– більш строгий стиль приміщення вимагає консервативної меблів, без надмірностей. Це в більшості випадків, дивани середньої і максимальної жорсткості. Такі меблі буде більше розташовувати до ділового спілкування. Так само в строгому стилі, допускаються м’які дивани, але виготовлені з певних матеріалів, наприклад шкіра.

– для віталень, спалень і дитячих, м’які меблі допускається в будь-яких варіаціях. Головна вимога, поєднання із загальним стилем приміщення і гармонійне поєднання з іншими меблями.

Варто звернути увагу на темперамент господарів такого інтер’єру. Якщо навіть спокійному, помірному людині часом хочеться вибрати кричущий інтер’єр, то швидше за все це тимчасовий порив і з плином часу такий дизайн буде тільки раздрожать. Але, якщо ви хочете внести в своє життя більше фарб вибирайте варіант: спокійний тон стін і красивий яскравий колір м’яких меблів.

Читайте также:
«Багато разів користувалися мною»: Павло Табаков розповів про свої стосунки з дівчатами
Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.