Як розвивати дитину: настільні ігри кращий спосіб

fallback Жіночий журнал

Світ весь час змінюється і пристосовуватися до його змін можуть тільки найсильніші. Для того щоб стати успішним необхідно прикладати величезні зусилля і освоювати все нові навички, які будуть вигідно відрізняти вас від інших або ж дозволяє залишатися на гідному рівні. По-цьому кожні батьки хочуть з раннього віку дати максимально знань своїй дитині, розуміючи, що це запорука майбутнього успіху їх чада. Але найчастіше величезний масив інформації, який обвалюється на дитину не приносить очікуваного результату, а часто навіть навпаки, відбиває у дитини бажання до навчання через великі навантажень. Як же бути в цьому випадку? Найефективніше сприйняття інформації малюком відбувається під час ігор. Як тільки дитина вступає в усвідомлений ігровий вік кращий спосіб розвитку його здібностей і освоєння нових навичок, розвиток логіки, пам’яті і отримання базових знань грати з ним в настільні ігри . Професор Гарварду Д. Шонкоф вважає, що основа розвитку мозку дитини-це гра з ним.

Причини, за якими настільні ігри допомагають у розвитку розвиток дитини:

– у ранньому віці дитина налаштована на пізнання світу, в більшості його спонукань до дій переважає цікавість. Чим більше дитина зацікавлений в чому – небудь, тим більше він буде прагнути до цієї дії знову і знову.

Читайте также:
Ратаковски показала, як відпочиває на пляжі без купальника: гаряче фото

– дитина вбирає як» губка ” дії батьків і оточуючих. При цьому коли ви з дитиною граєте в настільні ігри, ви є прикладом для нього і це спонукає малюка до віддзеркалювання вашої поведінки.

– під час гри психіка дітей налаштована на відпочинок і вони не втомлюються від інформації отриманої в ігровій формі.

– у настільних іграх є у дитини є мета-виграти і завдяки цьому він поглиблюється в процес гри.

Які навички допомагають розвинути настільні ігри?

  1. Кожна гра має певні правила. Для того, щоб взяти участь в грі дитині необхідно їх дотримуватися. Це вчить дисципліні і посидючості.
  2. Не секрет, для того щоб розвивати мозок в будь-якому віці, його весь час потрібно тренувати і давати навантаження. Під час того як дитина занурюється в настільну гру, його мозкова активність максимальна, включається мислення. Чим частіше це буде відбуватися тим краще.
  3. Дитина освоює причинно-наслідкові зв’язки, у нього формується ланцюжка, відбувається розвиток логічного мислення, що стане основою і закладе міцний фундамент в подальший його розвиток.
  4. Гра вимагає концентрації. Тренується увага, здатність концентруватися на завданні.
  5. Тренується пам’ять дитини-найважливіший елемент розвитку.
  6. Кожна гра має певний сюжет. Отже, відбувається розвиток уяви.
  7. Формуються навички комунікацій між гравцями.
  8. Багато ігор ще й розвивають дрібну моторику, яка безпосередньо пов’язана з розвитком мови і активністю мозку.
  9. Прагнення до перемоги тренує цілеспрямованість дитини.
Читайте также:
"Просто секс!" Співачка з РФ показала груди у відвертому купальнику

Дитина занурюється в гру, і якщо це йому приносить перемогу, він відчуває радість і бажання грати ще. У разі ж невдачі дитина, вчиться починати знову і знову не впадати у відчай і докладати великих зусиль для отримання результату. У підсумку ви отримуєте масу користі від проведення часу з дитиною за настільними іграми, ви з ним спілкуєтеся, розвиваєте і відпочиваєте. Дитина отримує масу задоволення і гармонійно розвивається.

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.