Як вибрати Корпоративний торт

Как выбрать корпоративный торт Жіночий журнал

Для корпоративного свята не завжди потрібен привід. Щоб перетворити гуляння на справжнє свято, потрібно замовити великий смачний торт, який оцінять співробітники. Корпоративний десерт з лого компанії запам’ятається гостям надовго. Замовити торт рекомендуємо в кондитерському домі«Вацак» vatsak.com.ua . фірмові ласощі, виготовлені справжніми професіоналами своєї справи, стане втіленням цінностей компанії і джерелом гарного настрою.

Корпораціям рекомендуємо замовляти великий» пафосний ” торт, який нагадає про солідність компанії. Він повинен бути не тільки смачним, але і незабутнім. Поверхня торта може бути прикрашена фотодруком або малюнком, який кондитер завдасть вручну за допомогою крему. У “Вацак” можна замовити вишуканий і шикарний торт за доступною ціною.

Десерт з логотипом компанії

Найпопулярніший торт для замовлення компаніями на корпоратив. Це ідеальний варіант для свята на честь Дня народження компанії. До вибору смаку торта потрібно підійти не менш відповідально, ніж до вибору дизайну. Найкраще вибрати один з класичних варіантів, щоб догодити більшості співробітників.

Якщо винуватцем корпоративного торжества є генеральний директор компанії, то можна зайвий раз нагадати про його хобі. Любителю риболовлі або полювання десерт можна зробити у відповідному стилі.

Якщо торт замовляється на презентацію, де будуть присутні гості з різних країн, то варто орієнтуватися і на їх смакові переваги. Французи віддають перевагу бісквіту, а німці обожнюють Шварцвальд.

Читайте также:
На відпочинку в Таїланді Ксенія Бородіна демонструє незвично пишний бюст

Вибір торта

За оцінками кондитерів, більшість тортів на корпоративі з’їдаються гостями свята протягом 40 хвилин. Кількість запрошених співробітників може бути абсолютно різним: від десятка осіб до 100 і більше. До вибору десерту варто підійти правильно, щоб кожному гостю вистачило по шматочку. При виборі розмірів торта рекомендуємо дотримуватися наступних рекомендацій:

  • На одного гостя зазвичай замовляють 200 грам ласощі, тому дана кількість потрібно помножити на число запрошених на свято співробітників. Крім того, варто додати невеликий запас.
  • Багатоярусні торти важко нарізати, тому багато компаній вважають за краще одноярусні великі торти.
  • Віддайте перевагу класичної начинки, щоб догодити більшості гостей. Якщо компанія невелика, то можна попередньо провести опитування, щоб з’ясувати переваги співробітників.
  • Торт найкраще замовляти не менше, ніж за тиждень до початку корпоративу.

Якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі, то в кондитерській вам запропонують консультацію і допоможуть визначитися з десертом.

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.