Як вибрати шампунь?

fallback Жіночий журнал

Загальне враження про людину складається з безлічі нюансів, основні з яких: зовнішній вигляд – одяг, стиль, доглянутість, вміння подати себе – спілкування і грамотність. І, якщо один з цих елементів буде не ідеальний, то в комплексі його все одно можна оцінити позитивно. Лише один фактор може вплинути на оцінку кардинально, це доглянутість. Одне з перших, на що ми відразу звертаємо увагу, це зовнішній вигляд волосся. Ми повинні чітко розуміти як доглядати за своїм волоссям, як вибрати і де купити шампунь, як забезпечити волоссю здоровий і привабливий вигляд. Для цього потрібно дотримуватися певних правил.

Необхідно визначити ваш тип волосся:

  1. волосся тьмяне і жирне, стає брудним з періодичністю в один або два дні-це жирний тип волосся.
  2. волосся має тьмяний вигляд, при цьому шкіра голови лущитися, волосся стає жирним не менше ніж через тиждень – днів п’ять. Тут ми маємо справу з сухим типом волосся.
  3. буває змішаний тип волосся. Його модно визначити за такими ознаками – біля коріння волосся дуже жирні, а кінчики волосся сухі, січеться і плутаються.
  4. нормальний тип волосся-забруднення з’являється дня через 3 Після миття, волосся має здоровий блискучий вигляд.
Читайте также:
Вдова Децла розповіла, що їй довелося переїхати після смерті репера

Необхідний склад шампуню за типом волосся:

– для жирного волосся-рекомендується вибирати шампунь в складі має компоненти, які вбивають мікроби – наприклад, цинк. Так само з цією функцією в складі може впоратися дьоготь березовий. Звертайте увагу, щоб в складі не було ПАР. Здавалося б для жирного волосся не потрібні масла, але це помилкова думка, в складі для регенерації повинні бути фітоекстракти і допускається масло лимона або кипариса. Ще благотворно впливає на такий тип волосся ефірна олія м’яти.

– для сухого типу волосся – у складі кератин, для додання шовковистості і гладкості-протеїни шовку, для зволоження і живлення вітаміни А, Е, масла кокоса, оливкова або мигдальне масло.

– для змішаного типу волосся-вибирати склад, де є протеїни – вони будуть живити і надавати еластичність.

– за нормальним типом волосся потрібен догляд, який забезпечить підтримку здорового волосся, це вітаміни і мінерали.

Де купити якісний шампунь?

Зараз мас маркет представляє різноманітність шампунів різних виробників. Для того, щоб купувати оригінал кошти і вибрати бренд, зверніть увагу де ви купуєте продукт – краще купувати в торгових центрах або в брендових магазинах, ніж на ринку або «з рук», тоді продавець несе відповідальність за сертифікацію товару, який він продає. Вибирайте відомі такі як www.yves-rocher.ua і інші перевірені роками бренди.

Читайте также:
Вагітна сестра Влада Топалова вийшла заміж в Естонії

Основні правила у виборі шампуню:

  • – Не намагайтеся вибрати шампуні з кондиціонером два одному, краще придбайте ці кошти автономно;
  • – хороший шампунь не обов’язково повинен сильно пінитися-це залежить від вмісту в ньому пар, в самих якісні шампунях, в лікувальних і дитячих засобах їх кількість повинна бути мінімально;
  • – шампунів від випадіння волосся не существуетЮ адже випадання волосся це завжди внутрішня причина в організмі.

Правильно визначивши свій тип волосся і купуючи відповідні саме вам шампуні після регулярного використання, ваше волосся придбає здоровий і сяючий вигляд.

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.