Яка різниця 0:2 або 0:5 – Ребров про поразку “Динамо” від Мансіті

Ребров визнав справедливість поразки Динамо

Наставник “Динамо” Сергій Ребров прокоментував поразку його команди від “Манчестер Сіті”.

– Думаю, в першому таймі дали Сіті виявити сильні сторони. Ми пропустили тільки з-за наших помилок. Звичайно, це досвід для гравців. Сподіваюся, вони розуміють, що не можна так помилятися на такому рівні. У Сіті неймовірний підбір гравців, особливо в атаці. Взагалі Мансіті переміг заслужено.

Різні тайми? Ми грали проти команди найвищого рівня, але більшість хлопців були затиснуті в собі. Вони вперше грають у плей-офф Ліги чемпіонів. На другий тайм вийшли з думкою, що вже немає різниці програвати 0:2 або 0:5. Тому пішли в атаку і змогли забити. Шкода, що пропустили наприкінці.

Мораєс і Теодорчик? Тео був краще готовий фізично. Мораєс вийшов у другому таймі, але все ж відчував дискомфорт у привідного м’яза. Йому потрібен час на відновлення.

Коли ми забили, я сподівався, що хлопці заграють більш вільно. Ми контролювали гру. Шкода, що не забили більше. Найбільше засмутив хлопців гол Турі в кінці матчу.

Торіно підписало українського півзахисника (ФОТО)

Слабка ланка Динамо – Буяльський – експерт

Звичайно, розберемо гру. Повторю – пропустили всі голи, тому що не показали свої сильні сторони, але дали “Сіті” проявити свої сильні якості, – цитує Реброва Футбол 24.

Нагадаємо, Динамо поступилося Ман Сіті у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з рахунком 1:3

Источник: ictv.ua