Який колір дитячого взуття краще?

Жіночий журнал

Ні для кого не секрет, що кольори мають здатність впливати на наше життя, настрій і самопочуття. І для маленьких діток, які тільки починають пізнавати життя, – це твердження теж актуально. Тому дуже важливо вибирати іграшки, ремонт в дитячій, одяг і взуття виходячи з того, який вплив несе той чи інший відтінок. Існує думка, що дівчаток потрібно оточувати рожевим, а хлопчиків блакитним. Почасти це має раціональне підгрунтя. Але варто враховувати також те, що зовсім маленькі діти сприймають не весь спектр фарб, а тільки синій, червоний і жовтий. Також у кожного з відтінків зазвичай є не тільки позитивний, але і негативний вплив, яке бажано нівелювати іншими квітами. Розглянемо характеристики найпопулярніших кольорів і їх вплив.

Який колір дитячого взуття краще?

Червоний

Один з найяскравіших і сильних відтінків. Він пробуджує енергійність і лідерські якості, зворотною стороною такого впливу може бути агресія і завищена самооцінка. Тому надлишок червоного в оточенні не рекомендується, а найменшим і зовсім протипоказаний. Червона взуття хороша для прогулянок і активного відпочинку, але в якості домашньої або шкільної вона не підійде. Тут вас чекає надійний постачальник та дитяче взуття оптом за найкращими цінами. Психологи рекомендують обов’язково мати кілька червоних речей невпевненим, сором’язливим і боязким дітям.

Читайте также:
Син Марії Шукшиної закрутив новий роман після розриву з матір'ю своєї дитини

Помаранчевий

Корисний для вразливих, нервових і дратівливих дітей. Він допомагає врівноважити фізичне і психологічне здоров’я. Помаранчева взуття стане хорошим компаньйоном для розваг.

Жовтий

Жовта взуття дарує настрій свята, радості, життєлюбства. Але надлишок відтінку може провокувати мінливість, мінливий настрій. Як і червоний, його рекомендують використовувати для пасивних і сором’язливих дітей. Крім іншого, жовтий допомагає заводити дружбу з однолітками.

Який колір дитячого взуття краще?

Синій

Cиній і блакитні відтінки прийнято вважати чоловічими. Вони мають здатність посилювати:

  • зібраність;
  • відповідальність;
  • стриманість.

Так як сині тони нівелюють дратівливість, напруга і нервозність – таке взуття ідеально підійде для навчання або інших занять, де необхідно концентрувати увагу (причому незалежно від статі). Однак надлишок синього і блакитного може зробити дитину емоційно холодним, консерватором.

Рожевий

Його не дарма називають жіночим кольором, так як це колір ніжності, м’якості, доброти, поступливості. Переважання рожевого кольору в гардеробі хлопчика може сформувати неправильну модель поведінки, проте помірне використання допоможе позбутися від надлишку агресії, жорстокості, впертості.

Який колір дитячого взуття краще?

Зелений

Розвиває витривалість, працьовитість, практицизм, пам’ять, зацікавленість, але пригнічує творчі пориви та інтуїцію. Також зелений дозволяє відчути себе більш сміливим, сильним, комфортно пристосовуватися до будь-яких життєвих обставин. Тому Зелена взуття відмінно підходить для подорожей, поїздок, іспитів.

Читайте также:
Дочка Алсу стала переможницею шоу «Голос. Діти»

Білий

Це щирість, відкритість світу, чистота і наївність. Але разом з цими рисами приходить вразливість. Тому не варто одягати дитину повністю в біле, особливо якщо йому належить вихід у світ або перша зустріч з новим колективом. Біла взуття хороша для свят в сімейному колі.

Як бачите, вибір кольору взуття для дитини набагато ширше, ніж блакитний і рожевий. А кожен з відтінків здатний зіграти для вашого чада незамінну роль, посилити його слабкі сторони або скорегувати недоліки. Не обмежуйте гардероб стереотипними речами, і позитивні зміни не змусять себе чекати!

Оцініть статтю
Популярний портал | Proexpress.com.ua | все найцікавіше в Україні

Thanks!

Our editors are notified.