Кінокритики розгромили “Венома”

Екранізація коміксів Marvel “Веном”, створена студією Sony Pictures, виявилася розгромлена західними кінокритиками. На момент написання даної замітки рейтинг картини в системі агрегатора Rotten Tomatoes становив лише 28 відсотків, тобто переважна більшість відгуків були негативними. В цілому, кінокритики відзначали поганий сценарій і не надто вдалі акторські роботи.

“Фільм так і не зміг піднятися вище пихатості і настирливості. І я не думав, що коли-небудь скажу щось подібне про фільм з участю таких акторів, як Харді Вільямс і Ахмед”, – написав рецензент Entertainment Weekly Кріс Нашвати.

“Яким чином Том Харді Мішель Вільямс і Різ Ахмед, прочитавши цей жахливий сценарій, могли вирішити, що на цій основі можна зняти гідний фільм, який хтось буде пам’ятати через десяток років”,- запитує автор видання The Playlist Родріго Перез.

Раніше таку ж реакцію “Веном” викликав і у пересічних глядачів, яким вдалося побувати на прем’єрному показі. У фільмі знімалися Том Харді, Мішель Вільямс, Вуді Харрельсон, Дженні Слейт, Різ Ахмед, Сем Медіна, Рейд Скотт та інші.

У Росії “Веном”стартує в прокаті з 4 жовтня 2018 року.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
Як влаштована Людина-Павук і можуть у майбутньому з'явитися надлюди?
Як влаштована Людина-Павук і можуть у майбутньому з’явитися надлюди?

Ця історія була розказана в тисячах коміксів Marvel, в сотнях мультиплікаційних серій і кількох касових блокбастерах про Людину-Павука і його...

Закрыть