Кріс Еванс попрощався з Капітаном Америкою

Кріс Еванс не має наміру більше грати роль Капітана Америки після виходу четвертого і поки ще безіменного фільму про Месниках. Таке визнання зробив сам актор у розмові з кореспондентами видання The NY Times.

“Треба вміти вчасно зіскочити з мчить поїзда, поки тебе з нього не зіштовхнули”, – сказав він. Останній етап зйомок фільму з робочою назвою “Месники 4” завершиться восени 2018 року. Ймовірно, саме на цьому супергероическая кар’єра Еванса і завершиться/

Таким чином, чутки про те, що хтось із нинішнього складу Месників може не пережити зустріч з Таносом, можливо, отримали непряме підтвердження. Хоча не виключено, що коментарі актора покликані ввести глядачів в оману.

Відзначимо, що в оригінальних коміксах за щитом Капітана Америки в різний час переховувалися різні персонажі. Так, в одній з сюжетних ліній Стіва Роджерса замінив його друг Баки Барнс. Також форму Капітана приміряв і Сем Вілсон, більш відомий як Сокіл.

Контракт Еванса припускав участь в шести фільмах студії Marvel. Він був продовжений, щоб актор зміг знятися в четвертому фільмі про Месниках. Його реліз заплановано на травень 2019 року.

Источник

Залишити коментар

Adblock detector
Читайте ранее:
На саміті G20 будуть вироблені принципи регулювання криптовалютных ринків

В рамках саміту 19-20 березня відбудеться зустріч глав Мінфінів і Центробанків країн групи G20 в Буенос-Айресі. За підсумками цієї зустрічі...

Закрыть