Кріс Еванс завершив зйомки у “Месниках 4” і попрощався з Капітаном Америкою

Кріс Еванс завершив зйомки у “Месниках 4” і попрощався з Капітаном Америкою

Кріс Еванс завершив зйомки у фільмі “Месники 4” і фактично попрощався з Капітаном Америкою. Відповідну заяву було опубліковано на офіційній сторінці актора в соціальній мережі Twitter.

“Офіційно завершив роботу на майданчику “Месників 4″, це був дуже емоційний момент. Можливість грати таку роль протягом восьми років – ні з чим не порівнянна удача і честь для мене. Звертаюся зі словами щирої подяки до всіх по обидва боки камери, моїм глядачам. Спасибі вам за ці незабутні миті”, – написав він.

Шанувальники Кріса Еванса в свою чергу, організували в соціальних мережах флешмоб під девізом #ThankYouChrisEvans. Зі словами привітань та вдячності звернулися до актора і його колеги по цеху. “Це був визначний етап кар’єри, брат мій. Вітаю тебе. Вдихнути життя в настільки важливого для всіх нас персонажа. Продовжуй в тому ж дусі”, – сказав Дуейн Джонсон.

Відзначимо, що всі зобов’язання за контрактом з Marvel Кріс Еванс вже виконав. Подальша доля його персонажа поки залишається невідомою. Фільм “Месники 4” буде представлений глядачам в травні 2019 року. Цілком імовірно, що це буде остання поява Капітана Америки на великому екрані в осяжному майбутньому.

Читайте также:  Представлені системні вимоги "Monster Hunter: World"

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.