Кріс Еванс завершив зйомки у “Месниках 4” і попрощався з Капітаном Америкою

Кріс Еванс завершив зйомки у фільмі “Месники 4” і фактично попрощався з Капітаном Америкою. Відповідну заяву було опубліковано на офіційній сторінці актора в соціальній мережі Twitter.

“Офіційно завершив роботу на майданчику “Месників 4″, це був дуже емоційний момент. Можливість грати таку роль протягом восьми років – ні з чим не порівнянна удача і честь для мене. Звертаюся зі словами щирої подяки до всіх по обидва боки камери, моїм глядачам. Спасибі вам за ці незабутні миті”, – написав він.

Шанувальники Кріса Еванса в свою чергу, організували в соціальних мережах флешмоб під девізом #ThankYouChrisEvans. Зі словами привітань та вдячності звернулися до актора і його колеги по цеху. “Це був визначний етап кар’єри, брат мій. Вітаю тебе. Вдихнути життя в настільки важливого для всіх нас персонажа. Продовжуй в тому ж дусі”, – сказав Дуейн Джонсон.

Відзначимо, що всі зобов’язання за контрактом з Marvel Кріс Еванс вже виконав. Подальша доля його персонажа поки залишається невідомою. Фільм “Месники 4” буде представлений глядачам в травні 2019 року. Цілком імовірно, що це буде остання поява Капітана Америки на великому екрані в осяжному майбутньому.

Читайте также:  "Тихоокеанський рубіж 2" стартував гірше першої частини

Источник

Залишити коментар