Кріс Пайн і Кріс Хемсворт відмовилися від участі в “Стартреці 4”

Кріс Пайн і Кріс Хемсворт не будуть зніматися у четвертій серії фантастичного фільму “Стартрек”. Як повідомляє видання The Hollywood Reporter, акторів не влаштували запропоновані їм студією контракти.

Стверджується, що переговори з Paramount Pictures і Skydance Media зайшли в глухий кут, і актори вважають себе зірками першої величини, відмовилися від їх продовження. У свою чергу, Paramount не має наміру суттєво роздувати бюджет проекту, так як попередні серії “Стартрека” не демонстрував видатних результатів у прокаті.

Нагадаємо, що третій фільм, вартість створення якого оцінюється в 190 мільйонів доларів, і зовсім провалився, зібравши лише 343 мільйона доларів.

Подальша доля продовження залишається невідомою. Теоретично, Paramount Pictures може відмовитися від послуг Кріса Хемсворта. але замінити Пайна не представляється можливим. Представники сторін поки не коментують ситуацію.

Нагадаємо, що четверта серія стане першим фільмом франшизи, яку зніме жінка. Що, природно, негайно позначилося на складі героїв.. Раніше повідомлялося, що замість лиходія в картині буде лиходійка, також в ній з’явиться нова героїня, яка виявиться союзником капітана Кірка і його команди.

Источник

Rating
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Like this post? Please share to your friends:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.