Кріштіану Роналду проти Атлетіко

Спорт

Форвард «Реала» може побити чергові рекорди у фіналі Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду забивав «Атлетіко» у фіналі Ліги чемпіонів УЄФА 2014 року. Повторить він це в Мілані? Представляємо деякі примітні статистичні дані за нападника «Реала».

Важко вже знайти рекорди, які не побив би Роналду, але у фіналі на «Сан-Сіро» йому можуть скоритися чергові три досягнення. На рахунку 31-річного нападника 16 голів у поточному розіграші, і ще одного вистачить йому, щоб повторити власний рекорд сезону 2013/14. Більш того, португальський форвард може стати найкращим бомбардиром турніру четвертий рік поспіль і зрівнятися за цим показником з Ліонелем Мессі, який вигравав снайперську гонку з сезону 2008/09 за 2011/12.

Він також може обійти Мессі, ставши першим гравцем, який забив у трьох фіналах Ліги чемпіонів УЄФА. Роналду є одним з 16 футболістів, які забивали в двох фіналах турніру, але йому ще далеко до Альберто Ді Стефано, який відрізнявся в п’яти вирішальних матчах Кубка європейських чемпіонів (1956, 1957, 1958, 1959, 1960).

Голи в Мілані

В результативній кар’єрі Кріштіану Роналду міланський стадіон «Сан-Сіро» залишається зачарованим територією. На цій арені він відіграв 360 хвилин в рамках Ліги чемпіонів УЄФА – три матчі в складі «Манчестер Юнайтед» і ще одну зустріч за «Реал». Забити в Мілані португальцю поки не вдалося, більше того, його команди тут жодного разу не вигравали.

Матчі Кріштіану Роналду в Мілані (В0 Н2 П2)

«Мілан» – «Реал» 2:2, 03.11.10
«Інтер» – «Манчестер Юнайтед» 0:0, 24.02.09
«Мілан» – «Манчестер Юнайтед» 3:0, 02.05.07
«Мілан» – «Манчестер Юнайтед» 1:0, 08.05.05

Голи у ворота «Атлетико»

Капітан «Реала» в 24 матчах проти «Атлетіко» відзначився 15 разів – у цю статистику входять ігри чемпіонату, Кубка та Суперкубка Іспанії, а також Ліги чемпіонів.

У квітні 2012 року хет-трик Роналду допоміг «Реалу» перемогти «індіанців» на виїзді з рахунком 4:1. Одного разу Роналду був вилучений з поля в матчі на Суперкубок Іспанії, який «Атлетіко» виграв в овертаймі з рахунком 2:1.

Отже, в середньому Роналду забиває «Атлетіко» по 0,625 гола за гру. У Лізі чемпіонів ж він у середньому забиває 0,72 гола за матч.

Всього Роналду відіграв проти «Атлетіко» 2117 хвилин, забиваючи гол кожну 141 хвилину. Правда, останні 487 хвилин Роналду ворота принципового суперника не вражав. Останній гол «Атлетіко» лідер «Реала» забив у січні 2015-го в рамках «приклади» – 2:2.

Щоб продовжити невдалу серію Роналду, «Атлетіко» потрібно зробити кілька речей:

1) Не отримати пенальті у свої ворота. З 15 голів у ворота «індіанців» відразу сім Роналду забив з 11-метрової позначки.

2) Стримати Роналду в перші 25 хвилин. Вісім з 15 м’ячів, забитих у ворота «Атлетіко», влітали у сітку саме в цей відрізок часу. Чотири рази португалець відзначився в період з 22-ї по 25-ту хвилину.