Хто збуджує жінок: вчені зробили гучну заяву

Американські психологи з’ясували, які чоловіки найбільше збуджують сучасних жінок у контексті інтимного життя.

Так, лідерство в цьому відношенні утримують чоловіка, зовні нагадують жінкам їхніх батьків або інших близьких родичів, пише журнал Psyсhology Today.

З’ясувалося, що, на думку багатьох представниць прекрасної статі, найбільший вплив на сексуальний потяг надають гени гістосумісності, тобто наявність спадкових характеристик, які дозволять отримати сильних спадкоємців.

yandex.by

Психологи вважають, що така закономірність створилася в рамках еволюційного процесу. Механізм дуже простий: корисніше бути з партнером, який володіє стабільними імунними генами, за рахунок яких у майбутнього потомства може бути сильний імунітет. При цьому жінки, за словами вчених, найчастіше не володіють набором генів, необхідним для відтворення “сильного” потомства, і намагаються отримати це від чоловіків.

Виходить, що для цілеспрямованого завоювання будь-якої жінки, недостатньо володіти приємними рисами особи або заробляти море грошей. Найбільший вплив на сексуальний потяг надають гени сумісності, а подальші проблеми, на думку фахівців, жінок не хвилюють – дослідження показало, що після народження дітей жінки перестають збуджуватися від присутності “корисного” чоловіки поруч.

Читайте также:  Симона показала фото, на якому Тіматі перерізає пуповину своєї дочки Аліси

Крім іншого, фахівці відзначають, що сексуальний потяг у жінок більш гнучке, ніж у чоловіків – вони можуть одночасно “хотіти” відразу кількох чоловіків, не схожих один на одного за типажем і характером.

Раніше OBOZREVATEL розповів про топ-5 речей, які збуджують чоловіків в жінках.

Источник

Рейтинг
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Игорь, Главный редактор. Молодой, креативный специалист, настроенный на развитие, и верный принципам. "Воплощаю мечту создания интернет-ресурса, увлекательного для всех поколений, с познавательной и актуальной информацией. "
Сподобався цей пост? Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.