Kyiv Flower Market – BloomNation:

У суботу, 13 травня, дощ в Києві зарядив з самого ранку. Дрібною мрякою було так багато, що, здавалося, дихати доводиться не повітрям, а водяний пил. Всі плани на сирень в Ботсаду звалилися. Але за нею можна було їхати в комплекс «Торонто-Київ»: цей аромат в атмосфері третього Kyiv Flower Market відчувалася повсюдно.

Третій Kyiv Flower Market якісно змінився. Крім естетичної складової в івенту з’явилася освітня. Концепція Bloom Nation полягала в тому, щоб не просто «зробити красиво», але і вкластися в культуру, привернути увагу до екологічних ініціатив, які допоможуть взаємодіяти з природою кожен день. Цьому присвятили блок лекцій і майстер-класів: одну з локацій маркету повністю відвели під теорію і практику. 10 заходів тут присвятили квітам і того, що з ними можна робити: від лекції про квіткові запахи в парфумерії до класів щодо створення букетів і тонкощів фотографування квітів для Instagram.

Kyiv Flower Market – BloomNation:

Отримані знання можна було випробувати тут же: напевно у всіх, хто зайшов на Велику Васильківську, 100, в цей день, залишилася маса знімків. По-перше, з фотозоны – завдяки дизайну від Neon Vibes пропустити її було складно. По-друге, вдалі ракурси можна було знайти в будь-якій точці локації. Лофт-інтер’єр з його великою кількістю сірого бетону і білі стіни Comilfo Decor прикрасили ретрогирляндами і величезними квітами, а Luboje наповнили зеленню. По-третє, на терасі комплексу встановили рамку для l’officiel. Не треба було ловити кадр костел Святого Миколая – вона дозволяла навестися прямо на готичний фасад. Спасибі Grand Event Decor, поставили рамку: завдяки їй знімок можна було зробити швидко і, не встигнувши намокнути, повернутися в зал.

Читайте также:
Женя Кіт: "У кожного чоловіка має бути спортивний костюм, і до нього обов'язково - абонемент в зал"

Kyiv Flower Market – BloomNation:

За один день івенту до нових господарів пішли сотні різноманітних букетів. Понад 60 учасників привезли на маркет не тільки живі та зрізані квіти, але і трави, фруктові дерева бонсай. Крім них, у залі можна було знайти авторські ювелірні вироби з срібла і шкіри, парфумерію, інтер’єрний декор – тарілки, вази, дизайнерські горщики, аромати для будинку і свічки, включаючи легендарні Fornasetti. А дехто з гостей навіть пішов преображеною: з квітами в бороді, тимчасової татуюванням або мехенді – малюнком хною.

Kyiv Flower Market – BloomNation:

Третій Kyiv Flower Market повністю виправдав свій сімейний формат. Пересуватися по локації потрібно було уважно. Багато гості почули заклик організаторів не залишати собак вдома і влаштували деякий ажіотаж в фотозонах – з вихованцями фотографувалися не менш охоче, ніж з квітами. А сім’ї, що прийшли з дітьми, могли спокійно походити по маркету, поки молодші каталися на машинках і малювали в самій світлій зоні локації – у величезної панорамного вікна з видом на каштани. Квіти на Kyiv Flower Market були не тільки всередині залу, але і за його вікнами!

Читайте также:
Оля Полякова стала мільйонером

Kyiv Flower Market – BloomNation:

Гостями, які від довгої прогулянки по локації втомилися і хотіли підкріпитися, зайнявся фуд-партнер івенту ресторан Бассано. На food corner Бассано можна було перекусити тістечком або сендвічем зі спеціального меню, а також випити кави. В зоні Бассано Flower Bar пропонував спеціальний пунш. Тут же над музичною атмосферою чаклував діджей. Технічна підтримка від Ginzapro забезпечила відмінний звук, а також стежила за світлом.

Kyiv Flower Market – BloomNation:

Івент закінчився, квіти і щастя – ні. Люди зі стильними букетами не поспішали в метро, їх ще довго можна було зустріти в центрі, незважаючи на дощ і негоду. На сторінці Kyiv Flower Market залишилися і запису прямих трансляцій, і кращі моменти, зняті партнерами і друзями маркету Best Friends Production.

Не забувайте яскраве. Торкайтеся до кращого. Будьте собою. Bloom – і до скорого!

Kyiv Flower Market – BloomNation:

Источник

Понравилось
( No ratings yet )
Igor / автор статьи
Ігор, Головний редактор. Молодий, креативний фахівець, налаштований на розвиток, і вірний принципам. "Втілює мрію створення інтернет-ресурсу, захоплюючого для всіх поколінь, з пізнавальною і актуальною інформацією."
Будь ласка, поділіться з друзями:
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти
Leave a Reply

:) :D :( :o 8O :? 8) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :wink: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen:
Нажимая на кнопку "Отправить", Вы соглашаетесь с Политикой обработки персональных данных.

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: