Лазерна епіляція бікіні: чи є сенс робити

fallback Жіночий журнал

Проблема видалення волосся в області бікіні актуальна для всіх, без винятку. Волосся на цій ділянці тіла вкрай небажані, тому жінки і чоловіки намагаються знайти кращий спосіб видалення волосся. Лазерна епіляція бікіні-це ідеальне рішення, зараз ми розповімо, чому не потрібно боятися лазера і які переваги у цієї процедури.

Лазер не травмує шкіру

Варто згадати принцип роботи лазерного апарату. Світлова енергія лазерного променя поглинається пігментом меланіном, який знаходиться в волосі. Волос в даному випадку є провідником променя до фолікула. Досягаючи його світлова енергія трансформується в теплову. Від тепла фолікул руйнується.

При цьому лазер» не бачить ” шкірні покриви, його дія спрямована тільки на волосяну цибулину. Цим і пояснюється відсутність після лазерної епіляції будь-яких побічних ефектів, які часто з’являються після інших процедур, а саме:

  • роздратування;
  • почервоніння;
  • свербіж і висипання;
  • врослі волосся.
Читайте также:
«З цим ніщо не зрівняється»: як Олені Соловей пощастило зустріти чоловіка мрії, заради якого вона проміняла кар'єру на сім'ю

Професійні лазери останнього покоління забезпечені системою охолодження шкіри і тому не викликають опіків. Після лазерної епіляції бікіні ви не будете відчувати дискомфорту, не буде сверблячої відростає щетини, алергічних висипань та інших не-естетичних і неприємних явищ.

Лазерна епіляція-це не боляче

З усіх способів видалення волосся єдиний безболісний це, мабуть, гоління, але, скільки ж у нього недоліків! Шкіра реагує на механічний вплив бритвеного верстата роздратуванням, волосся вростають, а результату вистачає максимум на пару днів. Решта ж, більш довготривалі методи, викликають больові відчуття. Погодьтеся, відривати воскові смужки в зоні бікіні, задоволенням не назвеш.

Чим відрізняється лазерна епіляція? Комфортом і тривалістю результату. Лазерна епіляція забезпечує гладкість шкіри до 10 років. Система охолодження, вбудована в лазер, забезпечує безболісність процедури, оскільки шкіра захищена від впливу високих температур.

Зверніть увагу : Ви можете попросити фахівця лазерної епіляції зробити кілька пробних імпульсів, щоб зрозуміти свої відчуття і вирішити, чи потрібно знеболювання.

Якщо у Вас дуже низький больовий поріг і відчуття під час процедури все ж неприємні, не проблема. Можна скористатися місцевим анестетиком. На шкіру наноситься знеболюючий крем на основі лідокаїну і через 20 хвилин можна приступати до проведення лазерної епіляції бікіні.

Читайте также:
Не впізнати! Наташа Корольова кардинально змінила імідж і стала виглядати на 20 років молодше

Скільки триватиме процедура?

Діодні лазери, які по праву називають “золотим стандартом” лазерної епіляції, дуже потужні і швидкісні. Це апарати 4-го, останнього покоління, при розробці яких були враховані всі недоліки попередніх лазерних систем.

Не вдаючись в нудні, технічні терміни, скажемо тільки, що співвідношення всіх параметрів в діодних лазерах підібрано таким чином, що апарат працює максимально швидко. Один імпульс триває наносекунду. Швидкість подачі імпульсів дуже висока, тому процедура проходить швидко.

Звичайно, тривалість сеансу залежить від оброблюваної площі. Наприклад, лазерна епіляція верхньої губи займає не більше 5 хвилин, а лазерна епіляція бікіні триватиме від 10 до 20 хвилин, залежно від обраного варіанту. На цьому варто зупинитися докладніше.

Які бувають види лазерної епіляції бікіні

Відомо, що ми видаляємо волосся в зоні бікіні не тільки з гігієнічних міркувань, але і з естетичних. Залежно від персональних переваг і потреб, лазерна епіляція бікіні може бути виконана по-різному.

Бікіні глибоке

Цей варіант означає, що абсолютно все волосся в інтимній зоні будуть видалені, включаючи лобок, статеві губи і меж’ягодічную складку. Таким чином, навіть на пляжі можна носити найвідвертіші плавки, а догляд за цими делікатними зонами стане неймовірно простим. Свіжість і привабливість будуть забезпечені.

Читайте также:
Вікторія Боня розповіла, як давно у неї не було інтимного життя

Неглибоке бікіні

Неглибоке бікіні передбачає видалення волосся тільки по лінії трусиків. Такий варіант підходить для прихильників природного вигляду тіла. При цьому зона бікіні буде виглядати охайно і доглянуто.

Бікіні Екстра

При такому варіанті процедури волосся видаляються на статевих губах і в області меж’ягодічной складки, але залишаються на лобку.

Який би варіант процедури ви не вибрали, ви отримуєте відчуття комфорту і гладку шкіру на кілька найближчих років. Ось навіщо потрібно робити лазерну епіляцію билини.

Де зробити лазерну епіляцію бікіні якісно

Серед безлічі салонів лазерної епіляції неважко розгубитися. Як вибрати заклад, щоб і процедура пройшла ефективно і вартість її була адекватною?

вибираючи салон важливо керуватися наступними критеріями:

  • кваліфікація фахівців;
  • якість обладнання:
  • досвід роботи закладу на б’юті-ринку;
  • відгуки клієнтів.

Вся ця інформація розповість про статус салону і рівень послуг, що надаються.

Міжнародна мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» є компанією-лідером в Україні у сфері лазерної епіляції. Це основний напрямок роботи “Люменіс”, з якого і починалася діяльність компанії 13 років тому. На сьогоднішній день всі центри ” Люменіс “(а їх 36 !) оснащені лазерами останнього покоління виробництва концерну LUMENIS. Це провідний світовий виробник лазерних апаратів для медичної та косметологічної сфери. Лазерна епіляція на оригінальному обладнанні-це гарантія бездоганної якості та безпеки для здоров’я.

Читайте также:
Як харчуватися після тренування: дієтолог розкрила секрет

Досвідчені лікарі, безкоштовні консультації, європейський сервіс і позитивні відгуки клієнтів дають право говорити про високий рівень роботи «Люменіс». Компанія удостоєна численними нагородами в міжнародних конкурсах товарів і послуг, і заслужено визнана експертом лазерної епіляції.

Від вашого вибору залежить якість життя. Вибирайте кращі центри, кращі процедури, стаєте красивіше і впевненіше в собі, адже це шлях до успіху.

Оцініть статтю
Все найцікавіше: новини, дозвілля і цікаві факти

Thanks!

Our editors are notified.