Легія (Польща) – Зоря (Україна) – 3:2

Зоря: 30. Шевченка, 5. Гордієнко, 99. Пилявський (44. Чечер, 83), 3. Сіваков, 6. Каменюка, 18. Малиновський, 21. Опанасенко, 22. Любеновіч (10. Ліпартія, 87), 34. Петряк, 37. Хомченовський (28. Будковський, 58), 20. Караваєв.

Запасні: 91. Левченко, 16. Ярмаш, 24. Гречишкін, 8. Танковський.

Попередження: Паздан ( 37), Жезничак (65) – Каменюка (37), Сіваков (45+2), Будковський (79), Опанасенко (90+5).

Голи: Жезничак (15), Гільєрме (62), Дуда (90+4, пен) – Хомченовський (38), Малиновський (65).

Після прикрої поразки в домашньому матчі з “Легією” (0:1), в поєдинку перед Зорею стояло завдання перемогти будь-якою ціною.

Але зустріч у Варшаві спочатку пішла не за сценарієм луганчан. На заповненому Народовому господарі розпочали з місця в кар’єр і вже на 16 хвилині повели в рахунку. Бжински то навішував, то бив по воротах, але в кінцевому підсумку м’яч облетівши всіх опинився у воротах Шевченка.

Здавалося, що на цьому можна ставити крапку, адже команді Вернидуба потрібно було забити вже мінімум 2 м’ячі. Опинившись у безвихідній ситуації, гості пішли вперед і змогли зрівняти рахунок. Луганчани заробили небезпечний штрафний і Хомченовський акуратно виконав стандарт, не залишивши шансів голкіперу Легії Куцяку.

Іван ПЕТРЯК: «Від Гусєва ніколи не чув поганого слова»

У другому таймі повторився сценарій першої половини, і знову український клуб опинився в ролі відіграються сторони. При рівній грі Легія затягнула тривалу атаку, яка завершилася хитрим ударом Гільєрме. Але й після такого удару футболісти Зорі знайшли в собі сили відігратися. Малиновський сильним і точним ударом зі штрафного метрів з 25-ти зробив рахунок 2:2.

До кінця зустрічі підопічні Вернидуба мали можливості врятувати, здавалося, мертву гру, але забити третій м’яч не змогли. Зате змогла забити Легія. Гордієнко збив у штрафному Дуду і арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував сам постраждалий.

У підсумку ― 3:2, і Зоря вилітає з єврокубків.

Источник:ictv.ua